Čičolína Pavlovna neprehnali to u vás s tou omladzovacou kúrou? :=OOO
Čičolína Pavlovna neprehnali to u vás s tou omladzovacou kúrou? :=OOO
Politický rasizmus ako vyšitý! A ešte aj podložený "odborným" vzdelaním. ;-( Po tomto komente sa môžeš smelo zaradiť do kategórie "právnikov" o ktorých my právni "nevzdelanci" obyčajne vravíme: Takých kúpiš na trhovisku celú viazaničku za 5 centov. ;-P
Na rozdiel od tvojich rodičov my máme deti dobre vychované, takže o to, kto bude robiť na naše zadky alebo predky, sa ty, emigrant nešťastný, už radšej nestaraj. ;-P
Myslíš, že aj tie Božie mlyny už stihli prerobiť na turbo pohon? ;-)))
Také isté "komisie odborníkov" tu pôsobili naposledy v 70. rokoch minulého storočia! Či...?! ;-P
M(r)azák ja asi taká kapacita ako ty úspešný okresný kádrovák SDKÚ. ;-P
Takto si zrejme brechal aj na SME-tisku, keď ťa odtiaľ vyhnali. ;-7
Ale jeho mamka a babka keď bol malý počuli ako hovoril susedovie Marke, ktorá sa s ním nechcela hrať na doktora: Keď budem veľký budem súdruhom prezidentom a potom sa predo mnou ešte rada vyzlečieš. ;-)))
Chceš tvrdiť, že český alebo taliansky prezident zmietli návrhy parlamentov z takých infantilných dôvodov ako toto "naše" najnovšie čudo, ktoré vlastne iba tlmočí dávno potláčanú pomstychtivosť svojich naničhodných "poradcov"? :-OOO Keby sa o tomto tvojom komente dozvedel Zeman, tak sa môže uraziť, že ho k tomuto prirovnávaš. A podobne by to bolo asi aj u talianskeho prezidenta! ;-P
No ja na jeho mieste, keby ma tak ako jeho ponížili, dám povešať tých naničhodných smradov "poradcov". ;-( Veď po zverejnení odôvodnenia tých jeho "rozhodnutí" o nevymenovaní kandidátov na ústavných sudcov vyzerá "naša excelencia" ako nesvojprávne teľa, ktoré si bez nich nevie ani, prepytujem, sopeľ utrieť. ;-P To ešte aj ten ufňukaný Mižu sa správal v tej funkcii chlapskejšie ako toto pribrzdené socialistické hipícke čudo! ;-((( Bolo by načim zriadiť Rad modrého kantára s mrkvovými ratolesťami a doživotným právom nosiť oslie uši, aby bolo možné dostatočne oceniť jeho doterajšie zásluhy o "blaho tejto krajinky". ;-7
No ale jeho "amerikánsky" politruk mu nahovoril, že je a jemu sa to tak páči! ;-7
Človeče, tento koment je tak na úrovni obhajoby tých sopľošov, čo Krásnu Hôrku podpálili! ;-7
Hm... Keby nebolo Mečiara a Morica, tak nám nedokážeš tú svoju prudkú inteligenciu ani zrozumiteľne sprostredkovať! ;-7
No predsa na pravidelných PŠM v Liberálnom dome! :=DDD
Skrátka, nie všetko, čo je trestuhodné, je aj trestné. ;-)))
SME-ťárski nádenníci po vyschnutí "modrej lagúny" boli vyhnaní z ich "raja", tak musia teraz blúdiť v diaspóre! :=DDD
Ak by to bola pravda, tak už dávno vypchatý zdobíš chodbu paláca! ;-P
Odporúčame