Záleží z ktorej strany mu nalejú. ;-7
Záleží z ktorej strany mu nalejú. ;-7
Náš národ má rád martýrov! ;-)))
Takže Radko je taký náš malý Porošenko? ;-)))
Akože berie pravici, oni - tí "sieťari", nie sú pravica??? :=OOO
Pekne si to prirovnal, ani tá albánska krásavica nerozdávala nikdy zo svojho! :-)))
Jasné, že nie! Šak báťa Rasmussen sa tu boli len tak, idúc okolo, na kus reči zastavili. ;-P
To súdruhovia v "agentúre" akosi, prepytujem, po...li, no skrátka, nedomysleli! ;-7
Škoda, možno tej by takéto agentúry "namerali" aj 59,8 %. ;-P
Chudobným duchom ani almužna nepomôže! ;-7
Ešte ani neskončil a už vám ho predhadzujú! ;-P Alebo chceš tvrdiť, že Procházka má až takú charizmu? :-O
Nuž vidím, že vy traja (Peter333, traktorista1, i ty natan) ste sa úspešne prepracovali až do komunizmu - každému podľa jeho práce a potrieb. :=DDD
Také ťažké slová ako "puzzle" pri debate s ním nepoužívaj, lebo Ťa nažaluje adminovi za urážanie. :-DDD
No podľa toho úžasného "outfitu", v ktorom sa dobatkala na tú medajlovačku, súdim, že prinajlepšom na "Miss vyplienený hárem". :-DDD
No šak aj prvý slovenský prezident vyznamenávali takých, čo im pomohli skrotiť národ. ;-7
Ozval sa hrdý nositeľ Oslích uší I. triedy s mrkvovými ratolesťami. ;-7
Ako vidno, tak niektorí majú hrošiu kožu aj na rozume! ;-7
Však toto nie je hocijaká krava z ktorejkoľvek maštale ale výstavný kus z fajnovej maštale! ;-7
Takže ona mu mohla na oplátku udeliť modrý obojok s 12 zlatými hviezdičkami s krátkou ale hrubou reťazou. ;-)))
Odporúčame