No napríklad taký, že nepodporila protesty proti Gorile u nás a tak sa naši oligarchovia nemusia báť hnevu nejakej pouličnej lúzy. ;-7
No napríklad taký, že nepodporila protesty proti Gorile u nás a tak sa naši oligarchovia nemusia báť hnevu nejakej pouličnej lúzy. ;-7
Oni predsa nikoho nevyháňajú ale "vedú štandardný demokratický dialóg"!!! ;-7:=DDD
Hm... Ty kokso a to si myslíš, že prezident je nejaký paša, čo môže rozkazovať súkromným firmám ako a čo majú alebo nemajú jeho poddaným účtovať? ;-( Na to, aby si volal prezidentovi, že tvojej zákazníčke nejde v telke nič iné iba verejnoprávne programy, si došiel sám vlastnou hlavou alebo ti takúto blbosť musel niekto nebodaj poradiť? :=DDD Keby mal prezident po každom telefonáte takéhoto nespokojného "občana" (=evidentne pravého blbca) vyhadzovať zamestnancov, tak za chvíľu by zamestnaním v tej kancelárii museli prejsť všetci občania štátu vrátane "koledníkov" a ešte by sme možno museli pozvať aj nejakých utečencov z utláčaného Čečenska alebo Ukrajiny! ;-P
Štófi, Štófi... Ty ten "honor" - byť v blízkosti "najvyššieho", svojmu bývalému spolusúdruhovi, tuším, tak závidíš, že o krstnom mene Drahoslav sa ti sníva ešte aj pri Radoslavovi! ;-7
Čo je, mamka ti dali za to, že si bol na omši vreckové a ty si ho minul vo vedľajšej dedine na 2 Kofoly s (r)umom? ;-P
No hlavne, že "pán" poradca k nemu nie len čuchol ale si na ňom najprv poriadne "zarajtoval" a potom aj "zaryžoval"! ;-P
No vám 2 sirotám od modrej lagúny, by bolo veľmi užitočné zopakovať si poriadne 1. prikázanie! ;-P
No to už je len voľba, miesto šmejda vydriduch! ;-7
Ty si jeden z jeho dobre kŕmených honelníkov, keď sa tu tak "učene" vyjadruješ na adresu jeho bývalých klientov? ;-7
Toto budeš modrému lumpenproletariátu zbytočne vysvetľovať, lebo ten je presvedčený, že ich milovaný chán-vydriduch vydá aj novú ústavu džamahírije. ;-7
No vidím, že ten pravý mečiarovský elektorát ešte furt nevykapal! ;-7
...si sa akosi zadýchal! ;-) Alebo konečne obzrel okolo seba a až teraz zistil, že modrá lagúna vyschla? :=DDD
No vidíš Enki, keby nebolo "klasikov" Mečiara a Morica, tak tú svoju prudkú "inteligenciu" nedokážeš ani vyjadriť. ;-P
Keby len naivní, ale ako vidno tak aj takí, čo si o sebe namýšľajú a vyhlasujú, že sú inteligentní! ;-7
Tak ako sa z vola ani po osedlaní nestane jazdecká paripa, tak blbec ani po vysotení na piedestál nezmúdrie. ;)))
Máš pravdu, že nie je členom. "Len" orgánom! ;-P
Takých fiškáľov kúpiš na Miletičke hocikedy. Viazaničku po 5 centov. :=DDD
Odporúčame