...sa mu lepšie prizri, veď je to vartáš z Priemyselnej maskovaný za zberača nákupných vozíkov naproti v LIDL-i. ;-7
...sa mu lepšie prizri, veď je to vartáš z Priemyselnej maskovaný za zberača nákupných vozíkov naproti v LIDL-i. ;-7
No vidíš a to nič je teraz prezidentom. ;-P Toto - takýto lapsus, keby sa udial v bordeli, tak ho môžu rovno zavrieť. ;-7
Adamko, ako vidno tak z mladého vola sa ani vekom býk nestane! ;-P
Hlavne, že ty si každodenne priznávaš ako to bolo dobre, keď "pravičiari" porozdávaním podnikov konkurencii, otvorením trhu dotovaným potravinám, predajom vydotovaných bánk zahraničným "investorom" za facku a nabratím pôžičiek od kadejakých zahraničných hochštaplerov naštartovali ekonomiku. :=DDD
Ktorému študentovi znížil "pán Róbert" plat? :=OOO ...si fakt myslíš, že je správne, keď sa máme my riadne pracujúci skladať študentom na školné, zdravotné, úrazové i dôchodkové poistenie a študent miesto toho aby študoval, t.j. riadne sa pripravoval na svoje budúce povolanie, tak chodí brigádovať, čím v mnohých prípadoch deformuje "odmeňovanie" a "trh práce". A ešte by za to chcel aj nejaké úľavy! V J. Kórei, ktorá má mimochodom najefektívnejšie školstvo na svete, študent, ktorý by chcel popri štúdiu pracovať je okamžite poslaný zo školy preč. Ak chce pracovať, tak nech nastúpi do práce a nerobí univerzite hanbu, t.j. že štúdium je také nenáročné, že popri ňom zostáva ešte čas aj na niečo iné! ;-P
No ešte že ten dlh stihli naši geniálni modrí debokrati naštartovať, lebo títo "ficovci" by nedokázali ani to! Či...?! :=DDD
Hm... A tým predošlým, ako že pravičiarom sa na to ich predvolebné predvádzanie sa poskladal kto? Nebodaj ľud z nejakého daňového raja, či kto?! :=DDD
No ako vidím tak ako prví "vyvrcholujú" uctievatelia slovenskej "pravice". :=DDD Že by sklony k masochizmu? ;-P
Kde sú tie časy pravdovravných demokratov, ktorí nám sľubovali pot, slzy, uťahovanie opaskov... a vždy to aj dodržali! ;-7
Hm... A medzi tú strednú vrstvu rátaš aj tých "podnikateľov", čo sú (že vraj) živnostníkmi alebo (že vraj) SZČO iba z donútenia? ;-7
No ako vidím, tak ešte ani doteraz sa mu nepodarilo zistiť, čo to ten "vysokokvalifikovaný robotník" je a kde existuje. :=DDD
A tí 2 čo, nechodili do práce? ;-))) Čo to máš za firmu, resp. firemnú kultúru, keď sa tam kradne? ;-P
A ten "rozvoj", čo tu naordinovala tá predchádzajúca "pravica" zaplatil kto? :=OOO Nebodaj súdruhovia filantropi zo Západnej Európy alebo až hen zo zámoria? ;-7 A tú "rozbujnelú štátnu byrokraciu" tu vybudoval kto? :=OOO Nebodaj až "ficovci"? ;-P
No daj ty "národohospodár", koľko % ľudí zamestnávajú tie tvoje "stovky kuchárov a čašníkov, chyžných, masérov? A čo predavačky, predajcovia v lokálnych špecializovaných predajniach?" :=DDD Keď už spomínaš tie "reštiky", tak sa tam skús ísť pozrieť - samý brigádnik, "dohodár" a maximálne tak vzdialený príbuzný z vidieka za "minimálku" plus niečo "keš"! ;-7 A preto to "pohostinstvo" u nás aj tak vypadá!!! ;-P
Hm... A ako si predstavuješ napríklad tú podporu v "dostupnost byvania, t.j. najomne byty atd."? :=OOO ŠFRB predsa už roky rokúce poskytuje príspevky a úvery na výstavbu nájomných bytov. Mladým rodinám dokonca poskytuje na výstavbu alebo kúpu bytu "mäkké" úvery. No a kde sú tí úžasní "developéri" a firmy, ktoré by tie nájomné byty masovo stavali? To majú "ficovci" teraz nanovo pozakladať štátne stavebné firmy, ktoré múdri pravičiari porozdávali konkurencii? Či ako si tú podporu predstavuješ? :=OOO
No a čo chceš aby v "partokratickom bordeli", čo tu iniciatívne aktívne a s kritickou náročnosťou budujeme už pomaly 1/4 storočia, ešte fungovalo? :=OOO
Prepáč, baviť sa o nejakých bytoch, pri prešľapoch "našich" politikov je fakt iba pre "jednoduchších"! Ale rozd*bať kompletne celé hospodárstvo krajiny, ako sa to podarilo tvojim idolom, tak o tom sa "baviť" podstatné je. Obhajovať predanie fabriky (a likvidovanie pracovných miest!) konkurencii tým, že tržba bola použitá na "reštrukturalizáciu" bánk (v skutočnosti na vyrovnanie "sekier", čo v nich zanechali kamoši našich "vyvolených"), je, podľa mňa, totálnou rezignáciou na zdravý rozum!
Odporúčame