Tými komunistami si myslel Mikloša a Dzurindu? :=OOO
Tými komunistami si myslel Mikloša a Dzurindu? :=OOO
Myslíš, že po oholení by mu tá dutá hlava mohla menej dunieť? ;-)))
Hm... Máš pravdu, keby nebolo Miklošovho génia, tak ani to zadlžovanie nemá kto naštartovať. ;-7
Nebuď labuť! Tak ich "zasociujú", ako nás - že nebudú vedieť kto a ani čí sú!!! ;-7
Ďalší, čo si kúpil "príručku": Ako sa stať z čeľadníka komorníkom? ;-7
Prestaň radšej kádrovať, keď na to nemáš "puvoár" od momentálne najkrajšieho vydriducha, lebo ťa admin zas pošlú do izolačného koterca. ;-)))
Nie, to sa ich bude pýtať tá 3-členná "previerková" komisia, čo tak promptne (asi na radu svojich skúsených rodičov) zriadil! ;-7
O týchto už podrobne jeho excelenciu prostredníctvom "vyvolených" informovala Agentúra JPP. ;-7
...sa ti divím, zupad, že môžeš strpieť takú nedemokraciu aká je u nás, keď prezidenta štátu volí priamo kadejaká háveď z "ulice" a nie tak, ako v tvojej "Mekke" demokracie, t. j. len poriadne stranícky "preverení" a až potom demokraticky zvolení volitelia! ;-7
No cituj mi ten zákon, ktorý umožňuje prezidentovi SR zriaďovať kadejaké poradné previerkovo-kádrovacie komisie, ktorých kritériá hodnotenia kandidátov na funkcie sú verejnosti neznáme. ;-7 Keď si Kotleba dosadí do funkcie v podriadenom podniku krajského "významu" svojho brata, tak je celá "krajinka" na nohách, keď ale prezident dosadí do funkcie, ktorá má priamy vplyv na chod celého jedného odvetvia štátu, neznámych ľudí len na základe "odporúčania" akýchsi "ľudí v pozadí", tak podľa vašich demokratických "kritérií" je to v poriadku? Máš divné "metódy" demokracie Kaplánko/Varga! ;-7
No pre zmenu tento tu išiel ako prvé klásť teplé vence do Pešti, za čo dostal ako odmenu plnú misku halászlé až hen na Budínskom hrade. :=DDD
Presne tak ako v 70. rokoch minulého storočia! ;-P Museli to byť pre teba vtedy krásne časy, Pali, keď sa tak vytešuješ! ;-7
No aj ústredná previerková komisia už je vymenovaná. Ešte krajské a okresné treba ustanoviť a normalizácia "v modrom" môže opäť začať! ;-( ...som len zvedavý, koho poctia spísaním "Poučenia z krízového vývoja v strane a spoločnosti...". Možno Matoviča alebo Hlinu. :=DDD
Musí najprv povymieňať sudcov, aby to nejaký moc nezávislý náhodou neodsúdil! ;-(
Žiaľ blbosť a podlosť sú síce trestuhodné ale nie trestné! ;-7
Veď čítaj pozornejšie - cca 4,5 miliardy + 870 miliónov = 5,37 miliárd evri! A ešte majú tú drzosť, že rokujú o predaji svojho podielu poza chrbát toho, čo má naň predkupné právo! V normálnej krajine by už všetci takíto "investori" sedeli za "katrom" a súdnym rozhodnutím by mali obstavený majetok nie len oni ale aj ich rodiny. ;-(
No to sú asi takí istí "geniálni" hospodári ako známe modré spevácke duo Miky&Váňa, lebo doviesť vysokoziskový monopol do krachu, na to treba len "pravicový" fištrón! ;-(
Odporúčame