Áno ale iba vtedy, ak by nám pán minister zahraničných vecí robili pri tom hovorcu a prezidenta USA častovali nejakými "írečitými" pomenovaniami! ;-)))
Áno ale iba vtedy, ak by nám pán minister zahraničných vecí robili pri tom hovorcu a prezidenta USA častovali nejakými "írečitými" pomenovaniami! ;-)))
Možno bol. A zamaskovaný za Putina! :=DDD
Gény sú sv*ne, takže podľa tvojich tunajších reakcií možno usudzovať, že to nepriateľstvo sa prejavovalo maximálne tak drobnými krádežami úrody na družstevných poliach a drobným pytliactvom - príležitostným kladením ôk, na susedovom záhumienku. ;-P
...a zakázať vstup do katastrálneho územia Bratislavy. A na začiatok prideliť jej "úradu" namiesto telefónov iba poštové holuby. ;-) ...by som chcel vidieť, čo by robila, ak by jej chránenci začali po nociach "navštevovať" najprv ten služobný holubník a po jeho vyžratí aj jej kanceláriu! :=DDD
Hm... Nebolo by na čase začať už konečne dobiehať tú vyspelú Západnú Európu? ;-)))
Hej? A vieš ako sa tam tí Cigáni dostali? Výmenou bytov s "bielymi", ktorí chceli bývať v nových bytoch na sídliskách! A po prevrate, si pozri koľkí z tých reštituentov, čo dostali baráky späť, v nich v tom centre bývajú. Tak o čom to tu chceš splietať, tragač? ;-P
Hm... Takže "vyhadzov" z roboty za súkromný názor je OK? :=OOO No ďakujem pekne za takú slobodu a demokraciu! ;-( Za predchádzajúcej totality si mohol darebnému Cigáňovi kľudne povedať svoj názor naňho a nič ti za to od "štátu" nehrozilo!!! Skús to dnes a o "zábavu" máš postarané! ;-P
No šak keď to zníženie produkcie vykrývali svojou produkciou takýchto obrnených červených tragačov Záhorské strojárne Malacky, tak prečo by nemalo byť na výplaty? To len drbokrati zarazili "krížové dotácie"! :=DDD
A chudák disident - nositeľ zahraničných doktorátov a vyznamenaní, musel žiť v služobnej vile ÚV KSS na Mišíkovej ulici v Bratislave, ktorú si mohol odkúpiť za zostatkovú hodnotu až po "nastolení demokracie"! Dokonca aj vyhodený bývalý vrchný ideológ a profesor marx-leninizmu musel chodiť kradnúť hrozno na víno pre priateľov-disidentov len do družstevných vinohradov, lebo do súkromných ho ich majitelia, ako politicky nespoľahlivého, nepustili! ;-7
No fúúúj..., že jaká totalita to tu bola! ;-(
No vidíš a stačilo tomu "demokratovi", čo mal v ŠBČS na starosti tie devizáky (neskôr sa stal "našim" prvým "demokraticky" zvoleným prezidentom), zaniesť nejakú "pozornosť" a dostal si aj 2-násobný devizák! ;-P Horšie to bolo z vycestovacími doložkami k pasu - stačilo mať dobrého "kamoša" alebo "prajného" suseda/u, ktorí o tebe "pravdivo" informovali príslušný úrad a mal si o "zábavu" miesto výletu postarané! ;-) Po prevrate sa z týchto "prajných" vykľuli najväčší disidenti a bojovníci proti totalite! ;-(
No zrejme jej chýba, že "najstaršie remeslo" nemalo na ružiach ustlané a mohlo sa "rozvíjať" len v disente! ;-(
A čo si myslíš, že (tak ako toto nevďačné čudo píše vyššie) "na západ utekali a hromadne emigrovali" robotníci alebo roľníci? Zväčša to bola len bezočivá rozmaznaná chrapač, čo sa tu najprv nechala vydržiavať a potom, keď jej už začalo prihárať za pätami, tak zdúchla za" kopečky" a za judášsky groš všetkých, čo ju dovtedy živili, poohovárala. ;-(
A keď sa nadšený mlaďas vráti z tej zahraničnej vysokej školy domov, tak mu tu v zamestnaní a kariére zavadzia takýto "dobroprajný starý krokodýl" a ešte aj do jeho odmeňovania kafre! ;-P
Vývoj nezadržateľne napreduje - kedysi boli "odložiskom" detí jasle a materské školy, dnes túto úlohu prevzali vysoké školy. ;-P
No holt bobry sa toľko nedožívajú ani v amerike, takže tvoj údiv je namieste! ;-)))
Myslíš tých 400 tisíc, ktorých "živnosťou" a "predmetom podnikania" je navštevovanie "úradov práce"? ;-P
Odporúčame