Úpenlivo čaká na "zmŕtvyvstanie" svojho belasého "spasiteľa". Aj s jeho majstrovsky bicyklujúcim oslom zo Spiša! :=DDD
Úpenlivo čaká na "zmŕtvyvstanie" svojho belasého "spasiteľa". Aj s jeho majstrovsky bicyklujúcim oslom zo Spiša! :=DDD
Nuž keď už prudko vysychajú "tradičné" pravicové pramene - aj modrý aj NOVA, tak bračekovi barančekovi nezostáva zrejme nič iné ako si skúsiť omočiť svoj transparentný "prieskumnícky" pyštek aspoň v tom zatiaľ bohatom oranžovom jazere. :=DDD
No to si tu dal akurát tak pekný príklad "odvekého priateľstva" Ukrajincov a Poliakov! :=DDD Skús si "vygúgliť", čo pred tým spravili Poliaci s 19 000 zajatých "červenoarmejcov", ktorých zajali pri obsadzovaní Západnej Ukrajiny. A najmä ako na požiadavku Ruska o vyšetrenie tohto masakru reagovala dnešná "demokratka" a veľká kresťanka Suchocka! ;-(
Ako vidím, ďalší z "disidentov", čo "trpel" u Hradnej stráže! ;-P
No a jedna zo zahraničných kolegýň nášho tunajšieho vedca tragača, pri príležitosti pálenia slovenskej zástavy pred Veľvyslanectvom SR v Budapešti, odvážne zverejnila výsledky dlhodobého (u nás veľmi málo známeho) "výskumu", keď vyhlásila: Aj Boh bol Maďar! ;-)))
Tradične sa takému stavu, aký tu popisuješ, vravelo hlúposť a ľudia "obdarení" takouto "schopnosťou" nepotrebovali žiadneho lekára ale žili a pracovali v rámci svojich schopností. Veda však dnes pokročila už natoľko, že dnes sa tomu hovorí učene dyslexia a na ľuďoch "honosiacich sa" touto "chorobou" sa od ich útleho veku až pomaly po hrob priživujú šarlatáni s univerzitným vzdelaním od psychológov, cez špeciálnych pedagógov až po PR manažérov, mediálnych poradcov, hovorcov a iných naničhodných tlčhubov. Výsledkom je akurát to, že napríklad ulice nemá kto pozametať, ale parlament, vláda a iné organizácie zabezpečujúce správu vecí verejných sa priam hmýria takto (i horšie!) "hendikepovanými", ktorí úplne bezostyšne ostatným - normálnym občanom, nahovárajú, že blbci sú oni!
Ale s tou kolaboráciou si ho asi poriadne trafil, lebo si fakt neviem predstaviť, kde v okolí Malaciek boli partizáni, ktorým by ten jeho dedo kvetinár-záhradník pomáhal! :-DDD
Zabudol si, že v našej demokracii si niektorí môžu dovoliť skákať v Petržalke až z 12. poschodia! ;-(
Pri čítaní tej ódy: "Potom, už na Slovensku, otvoril sieť zlatníctiev..." som si spomenul na nebohého manžela pani ministerky sociálnych podnikov. ;-) Ten takisto počas malej privatizácie aj so svojimi kumpánmi "otváral" sieť zlatníctiev! Ale o tomto "otváračovi" zlatníctiev som zatiaľ žiadne oslavné ódy nečítal! ;-7
Hovorievalo sa: Múdrejší ustúpi! No a dnes to vyzerá tak, že už všetci múdrejší ustúpili. Pomaly na celom svete! ;-7
No najlepšia by bola asi akupunktúra zadku alebo chrbta. Taká dvoj troj, štvor, alebo päťdierová - podľa toho kto má aké vidly! ;-7
No vidíš Gusto, parafrázujúc Jula Satinského: Bez sponzorov by si sa ani nedozvedel, kto sa o ktorú klietku nestará! ;-))) Ale inak si mal šťastie, že si nestretol voľne sa pohybujúce exempláre zamestnancov komunikujúcich medzi sebou i s "otravnými" návštevníkmi jazykom vyslúžilých uhorských kočišov - to by si mal námetov aj na tri "rozhorčené" blogy! ;-(((
A načo?! Im stačí vidieť najnovší výpis z účtu!!! ;-(
...sa nám tu nemusíš chváliť, že sa živíš ako "dobrovoľný" donášač FBI (inak by ťa už dávno vyšupovali späť do tvojho valalu), to už dávno vieme! ;-P
Tú "zelenú kartu" si musí nejako odrobiť, inak by ho hnali šupom aj z tej Patagónie, kam ho zatiaľ upratali. ;-)))
Odporúčame