Hm... A po tom hromadnom úteku si čo zistil? Že FBI má viac a lepšie platených "informátorov" ako ŠTB, že? ;-P
Hm... A po tom hromadnom úteku si čo zistil? Že FBI má viac a lepšie platených "informátorov" ako ŠTB, že? ;-P
Teba ten jed, že ťa ani do "strany", LM alebo na VUML nevzali ešte furt drží? ;-P
Myslíš? :-O Skús policajta (je jedno, či slovenského, maďarského, ukrajinského, rakúskeho, poľského, českého, alebo nebodaj amerického) pri úradnom výkone verejne pomenovať tak "diplomaticky" ako ten pučistický chumaj a uvidíš tú "adekvátnu" reakciu. ;-P
Ty si, zrejme, na rozdiel od tohto úžasne "rozhľadeného" predátora slovenských tokov, potokov, plies, rybníkov a iných vodných plôch, na "nezávislých expertov", t.j. takých, čo s tým, o čom píšu neprišli ani do nepriameho kontaktu, nepotrpíš a spoliehaš sa viac na tých "závislých", t.j. takých ktorí s tým o čom píšu došli do styku priamo, v dôsledku čoho sú "kontaminovaní" najmä vlastnými skúsenosťami. ;-) Skrátka mal by si sa asi veľmi rýchlo silno zamyslieť, prečo ťa pri "zasvätenom" diskutovaní o vojenskej technike s nájomným blbcom nechytá za srdce tá jediná správna = pravicovo-liberálna sexuálna orientácia! :=DDD
Ako vidno tak "pracuješ" s "najčerstvejšími" informáciami a navyše aj z "najdôveryhodnejšieho" zdroja. :=DDD
Pokiaľ si si nevšimol tak Kemeny je bloger a nie novinár. Poňatno?! ;-P
No daj sem nejaké číslo, koľko "dobročinnej činnosti" a "starostlivosti o historické sakrálne stavby" cirkev platí ZO SVOJHO? ;-7
Ako pri "charite" suplujú štát ak si ju dajú štátom zaplatiť? :-O Vieš ty vôbec, čo je to Katolícka charita a Evanjelická diakonia, na ktorú dostávajú peniaze - čo sa vlastne z toho platí? ;-7
Ovce neplatia - ovce sa doja, strihajú, podrezávajú a derú! ;-7
Skrátka pripúšťaš, že Judáš Iškariotský mohol byť za svoj postoj pranierujúci korupciu a klientelizmus prvou "historicky" známou obeťou osôb trpiacich/obhajujúcich/praktizujúcich tieto nežiadúce javy? ;-)))
Dlhé roky (ešte aj v časoch predchádzajúcej totality) bolo v chémii a vo fyzike ďaleko najlepšie (v celej SR a v niektorých rokoch aj v rámci ČSSR) maďarské gymnázium v BA. A teraz čo? ;-)))
Odporúčame