Navyše ten SME-tiarsky "slušný občan" je baba - potreštená to fanynka hrocha z modrej lagúny a zeleného slizu zo Sulíkovho močiara! :=DDD
Navyše ten SME-tiarsky "slušný občan" je baba - potreštená to fanynka hrocha z modrej lagúny a zeleného slizu zo Sulíkovho močiara! :=DDD
O akej produktivite práce to tu splietaš? :=OOO To čo som ja dokázal spraviť za 2 hodiny robil rakúsky alebo západonemecký súdruh "expert" za 2 dni. ;-7 Tento hnusný fetiš produktivity práce hraničiaci až so šovinizmom sa tu uplatňuje ešte aj dnes a takí ako ty ho, nie len že "žerú" ale ešte aj trúsia po okolí! Alebo mi chceš nahovoriť, že napríklad "operátor" v "slovenskom" závode WV/Kia/PSA má niekoľko násobne nižšiu produktivitu práce ako jeho kolega v Nemecku/Kórei/Francúzsku? :-O Už sa niekto, čo šíri tie bludy o nízkej efektivite práce v tejto zdebokratizovanej džamahíriji, aj zamyslel nad tým, že prečo teda tie "úspešné" svetové koncerny (resp. jeho majitelia) trpí takýto šlendrián už celé roky miesto toho aby tie neefektívne prevádzky na Slovensku zavreli? ;-(
No s tupými nožnicami to už nebude strihanie ale rovno dranie! ;-7
Ak by bola voľba na tebe, resp. na takých ako ty, tak naši predkovia zo stromov ani nezlezú! ;-P
To budeš takémuto sexuálne pravicovo orientovanému mentálnemu záhumienkarovi nacucanému do prasknutia sulíkoidným slizom, zbytočne vysvetľovať! Ešte sa Ti môže stať, že Ťa tu "inteligentne" napadne a označí za kryptokomunistu. ;-7
No hlavne, že tí pred ním sa o naše potreby starali do roztrhania tela a priam dojímavo ponúkali všetkým slobodný odchod z tohto slzavého "komunistického" údolia na "demokratický" Západ!
Predsa zástupcovia ľudu. Akurát ľudia tomu nie a nie uveriť! :=DDD
A čo, pred SME-čkármi to, nebodaj, zatajili? :=OOO
Len kto vie kedy a kde sa nakotilo toľko týchto asociálnych debokratov! ;-7
Mladí budú všetci zamestnaní v službách - ako tlačitelia a servisáci tých vozíkov! ;-7
On si nenavyberá - gény sú sv*ne... Tie nepustia! :=DDD
No myslíš, že tebe po tej 36 %-nej s borievkovou príchuťou "zamurovanej" malým 10 stupňovým Corgoňom, namerajú tých vytúžených 46? ;-7
...a začína sa éra komunistického "kaviáru". :=DDD
No o tej slepej viere svojmu vodcovi, by si nám mohol viac napísať ty, mojko honelnícke, alebo to, čo zostalo z toho červeného tragača. Či...?! ;-7
No ako vidno, tak tie "Ficove istoty" najviac očakávali a furt očakávajú akurát len "šikovní inteligenti" od vyschnutej modrej lagúny! :=DDD
Sucho - niet sa čím namazať! Zato tak odporne vŕzga! ;-)))
Odporúčame