Tak ich zamestnaj, pán podnikateľ! ;-P
No zatiaľ ich vešajú iba na steny. V školách a štátnych úradoch! ;-)))
A debrokrati sú. Ešte aj teraz! Čo myslíš, čo je horšie? ;-)))
Myslíš? :=OOO Skús si prečítať ešte raz aspoň nadpis: DEVIATACI...!!! ;-P Ak si ešte ani teraz nepochopil, tak si "vygúgluj" koľkí z tohto "etnika" sa "dopracovali" do DEVIATEJ triedy. ;-7
...sa najprv nauč čítať s porozumení, prekonaj pubertu a potom sa môžeš pokúšať zapájať do debaty "veľkých", šuhajko. ;-P
Sú veci o ktorých sa normálnemu človeku vtipkovať, jednoducho nedá. Vtipov o našom školstve, resp. na jeho úkor sme si za posledných 25 rokov užili od "inteligentov" a debokratov až-až!!! ;-7
Hm... A čo tak "rozobrať" juhokórejské školstvo, ktoré je (vraj) na svete najlepšie a najefektívnejšie? :-O Prečo sa tu prekárame nejakým fínskym (vraj až) 5-triednym školstvom, ktoré má vlastne korene v našom dávno prekonanom "totalitnom" školstve? ;-)))
He, he... že "občianski strážni psi demokracie"! :=DDD ...ti stará dala na večeru zvyšok guláša z lysohlávok, čo zostal z obeda? :=OOO
Luterán, posielam ti zopár hesiel, pod ktorými môžete pochodovať "na televíziu":
My sme lúza nová lúza Dzurindova/Sulíkova/Figeľova/Matovičova/Ficova!
Blbci všetkých krajín spojte sa!
S blbcom na čele do prdele vesele!
S blbosťou na večné časy a nikdy inak!
Pod vlajkou blbosti, vpred k víťazstvu nad zdravýn rozumom!
Blbost chvatná mnoho platná!
S blbosťou najvyššie zájdeš!
Blbosť víťazí!
Múdrejší ustúpi, blbec postúpi! :=DDD
Dúfam, že dopadnem ako v tej starej ľudovej múdrosti: Sprav blbcovi dobre, blbosťou sa Ti odvďačí!
Luterán, ty tú demokraciu tu predvádzaš asi tak, že je to stav, kedy si každý môže blbnúť ako sa mu zachce. :=DDD Od čias, keď si robil propagandu na ženijnej rote v Seredi, si sa nepohol ani o centimeter, akurát slovo socializmus si nahradil slovom demokracia! ;-7
Súdruh pán inžinier Luterán, vyvádzaš tu ako keby si mal absťák! ;-7 Za to, že tebe stará nedovolí pivo ani po obede, nemusíš chlapom, ktorí si ho môžu dovoliť kedy sa im zachce, nadávať do ožranov bez rozumu! ;-P
Akú cenu má americký dolár, mi rozprával môj kamoš, ktorý chcel v požičovni áut zaplatiť 100-dolárovkou! Keďže ju od neho nechceli, tak asi ten dolár nemá žiadnu reálnu cenu! Či...?! ;-7
Takže preto bola tá zamotaná revolúcia lebo v TUZEX-e nemali toaleťák? ;-P
Čo je, dal si si korbu premaľovať na dúhovo, aby si sa páčil na gay prde? :=DDD
Nuž keď majú zábrany (lebo žiadny zákon ani iný predpis im v tom nebráni) , tak nech sa idú liečiť. Či...?! :=DDD
Karol, zas sa Ti sem podarilo nalákať zopár otrokov-úchylákov. :=DDD K+++
Presne tak - pred "privatizáciou" dokonca duo Schmognerová&Mikloš "naordinovalo" SPP mimoriadny odvod 5 miliárd Sk (namiesto dovtedajších každoročných 3 miliárd!). A hneď v januári, takže SPP si muselo vziať na to úver, takže geniálny podpredseda vlády SR pre ekonomiku sa mohol oháňať tým, že štát je zlý vlastník lebo podnik je v "červených číslach". Čo na tom, že SPP tento úver splatilo už za 6 mesiacov (pričom kolonizátori - Francúzi, Nemci a Rusi, len čumeli ako zhypnotizovaní, čo za dobrú "nosnicu zlatých vajec" to kúpili!) a ku koncu roka už vykázal zisk? Úloha splnená, bubáky (pre "poradcu" i privatizátorov) v kapse...a blbcom sme pomocou najatého šaša nahovorili, že bude na švajčiarske dôchodky! ;-7
Odporúčame