Myslíš "klientov" SP a pravidelných "návštevníkov" ÚP? ;-7
Myslíš "klientov" SP a pravidelných "návštevníkov" ÚP? ;-7
No ja som najľubozvučnejšiu Slovenčinu zatiaľ počul v Nadlaçu a potom v Petrovci. :-)
Týmto choď utešovať mojich známych, ktorí popri svojich dvoch deťoch vychovali (od 3 rokov) aj jedno cigánča, ktoré po dovŕšení 18 rokov im vynadalo do sprostých gadžov a vrátilo sa medzi svojich do osady! ;-P
Nemýľ si ma s tvojimi bezdomovcami od vyschnutej modrej lagúny, v ktorej sa rochní už len jeden vypasený hroch! ;-P
Zlatý stredovek, vtedy peňazokazcov podrobili najprv útrpnému a nakoniec hrdelnému právu! ;-)))
Skús na radu S&P investovať do teplej vody, aby si tie hrnce a taniere nemusel umývať len studenej, "investor"! ;-P
5 000 $ ročne?! :=OOO Za to "náš" sociálne znevýhodnený osadník ani ráno z pelecha nevstane! ;-P ...si dopadol emigrant! :=DDD
Zabudni na nejakú Floridu a priprav sa na krásy Guatánama. ;-)))
Choď si to najprv vyskúšať do najbližšej ZOO na nejakom statnom dobre živenom gorilákovi! ;-7 A príď povedať ako si dopadol. ;-P
V normálnej "spoločnosti" áno! ;-) Ale v tejto homo/debo...či akej kracii?!
Tak, tak... Liečebný režim treba dodržiavať, keď ťa už aj rodina poslala k vode. ;-P
A vás dvoch škrie len to, že vám sa tam preto už nezmestia vaše rypáky! ;-P
Skôr by bolo lepšie, keby títo homelesáci od vyschnutej modrej lagúny vyhnaní aj z toho ich SME-tiarskeho deboRaja navštívili najbližšiu matriku, vrátili OP a požiadali o predĺženie puberty. Najlepšie "na furt"! ;-7
Hm... A o čo je lepší taký vrah, ktorý vraždí (resp. organizuje vraždenie) chladnokrvne, plánovito a len na/pre to aby jeho donori dosiahli zisk? ;-7
Hehe... Kedysi sa takejto "diskusii" hovorilo ako o vadení sa hluchého so slepým a takejto "demokracii", že je to jak u blbých na dvore. ;-7
Bu, bu, bu... Skús napísať aj ty nejakú "Reportáž psanou na oprátce" a možno ti kamoš "anjel" v rámci milosti nechá tú korbu vrátiť. :=DDD
Trafený tragač zaškrípal! :=DDD
Odporúčame