Barla pre lenivý rozum! ;-P
Tí si "čistého vínka" už naliali dávno. Za "oponou"! Teraz tu z neho akurát tak manifestačne grgajú na "sprostý národ"! ;-7
Váha tých 87 % je v tom, že im je to jedno, kto bude zastupovať SR v EP. ;-P
Oblastný dozorca mu dal za trest napísať x blogov a zosmiešňovať sa tak pred "neveriacimi". ;-)))
Nechaj ho - je to iba jeho "originálny" spôsob ako sa dostať nejakej "sestre" Viere pod sukňu. ;-)))
Neprivlastňuj si cudziu blbosť, pretože rozumné a užitočné sú iba vlastné blbosti, zatiaľ čo tie cudzie prospievajú len tým druhým! ;-P
Zdokonaľuj sa v blbosti! V dnešnej dobe, kedy odbornosť a kvalifikácia, skutočná výkonnosť, zručnosť a majstrovstvo sa stávajú rozhodujúcimi faktormi a sú najlepšou poistkou proti nezamestnanosti, keď sa stále zvyšujú nároky a požiadavky, nemožno zabúdať na potrebu zdokonaľovať sa! Niet jediného dôvodu prečo by to nemalo platiť pokiaľ ide o blbosť a blbnutie. Tým skôr, že práve v oblasti blbosti je najväčšia tlačenica a následkom toho i šialená konkurencia. Obstojí iba ten, kto blbne na úrovni, vysoko odborne a nekonvenčne - vynachádzavo, a najmä "vedecky"! :=DDD
Hm..., citujem: "Nech sa konečne prebudia a nech si splnia kontrolnú a dozornú úlohu nad vládou a úradmi tejto krajinky."! :=OOO To si kde nabral, nešťastník, že Európsky parlament je na to aby dozoroval vládu a orgány štátnej správy "tejto krajinky"? ;-7 Ešte by si mohol zosmoliť nejaký "pozývací list" pre "priateľov" z NATO a môžeš sa smelo postaviť do "slovenského panteónu". Hneď vedľa svojho "veľkého" rodáka Vasku! :=DDD
Ty nie, lebo príživníčiš stále! ;-P
Dopyt by aj bol, ale nie po evidentne predražených "službách" a (kvázi)výrobkoch z najlacnejšieho - odpadového, materiálu. ;-P
Nezavádzaj tu tragač, žiadni komunisti tvojim starým rodičom nič nevzali ani neukradli. ;-7
Zabudol si na záver pridať: Zabudnite na zdravý rozum a budete šťastní! ;-P
Dovolím si použiť tvoj slovník "inteligent": Šmejd cíti nebezpečenstvo zrejme len od šmejda a nedokáže si ani len predstaviť, že na svete môžu byť aj iní ako oni - ŠMEJDI. ;-P
To sa tvoja mamenka i tatenko pomýlili, ja som nebol ich kolega ale predvolaný a vypočúvaný. ;-P
Odporúčame