Ich osada ešte nie je plynofikovaná. :=DDD
Ich osada ešte nie je plynofikovaná. :=DDD
Prečo by sa nemohli aj naďalej vyhovárať, keď sa im to (s výdatnou pomocou "demokratov") stále darí? ;-7
Dnes už stačí napísať, že to bola ruská puška. Kto ju držal v ruke a stlačil spúšť už nie je "zaujímavé"! ;-7
Ale radi ich trúsia. Ako koza bobky! :=DDD
Goebels naruby! Nie, že 100-krát opakovaná lož sa stáva pravdou, ale už sme na takej vysokej úrovni "informačnej spoločnosti", že dokážeme "zariadiť" aj to, že ani 100-krát opakovaná pravda sa pravdou nestane! ;-7
Chudoba nemá žiadne termojadrové zbrane ani iné zbrane hromadného ničenia! Takže, kto sa potom môže "zahrávať" s myšlienkou vyhladenia alebo zániku ľudstva? ;-7
Zohnúť sa a hňobať, aby nám dobrotivý pán zamestnávateľ, nedajbože, neschudobneli. Tak si to myslel? ;-7
O čo morálnejšia je predražená súkromná zákazka? :=OOO ...si zapamätaj, že najdrahšie (materiálovo, energeticky i finančne!) bývajú tzv. úsporné technológie! Takže tie rozprávky o zbohatnutí v garáži a úžasne nezištných filantropoch si nechaj na vaše najbližšie zhromaždenie SSK! ;-7
Tak používajú "lokálne resety"! ;-7
He, he...že vraciame sa...:=DDD A kam sa ty chceš vracať, keď takí ako ty - poslušní sluhovia bohatých, sa do dnešného dňa z čias feudalizmu a poddanstva mentálne nikam nepohli?! ;-7
Presne tak - máme umelú inteligenciu, ale hlúposť nám stačí aj prirodzená! ;-7
Čo myslíš, tie krajiny "prosperujú" vďaka alebo napriek prítomnosti "demokratov"? ;-))) A len tak na záver, kontrolní otázka: Poznáš poriadne tamojšie rozvrstvenie spoločnosti, t.j. aké sú rozdiely - či sa "s postupujúcim rozvojom spoločnosti" zväčšujú alebo zmenšujú? ;-7
Nuž renesancia už kedysi v dejinách slávila úspechy. Či...? ;-)))
Tak tu prestaň snívať oplzlé sny o nejakej čiernej diere. ;-P
Už by si mohol prestať aportovať a vrčať ako robertko, keď vidíš, že sa z tebou nikto naháňať nechce. ;-P
Škoda, že vlastným radám neveríš a neriadiš sa nimi! ;-P
Přijel k nám Cirkus Šmelina,
bude tu velká SHOW.
Jsme jedna velká rodina
a už k nám klauni jdou.
Tu Káru bláznů táhnem dál
pro všechny lidičky,
my jsme ti blázni z povolání
"dobrého strýčka" Kisky. ;-7
Skús sa spýtať svojej "starej" alebo "mladej", inteligent. ;-P
Ešte, že profesionálni povaľači a 3-sektoroví tlčhubovia majú more času a chuť podeliť sa so svojimi "nápadmi" na "vylepšovanie" debokracie! ;-(
Garantujem ti, že ani ten najdokonalejší hlupák ešte nepredstavuje hranicu hlúposti! ;-7 "Čakateľ" ma presvedčil, že sa opäť máme na čo tešiť. ;-P
Odporúčame