To nie je kvičanie, to len fúrik tu škrípe a vo vašom pokazenom modrom cirkuse, vreštia hladné gorily! ;-P
To nie je kvičanie, to len fúrik tu škrípe a vo vašom pokazenom modrom cirkuse, vreštia hladné gorily! ;-P
Ty alebo toť tento upišťaný červený tragač za tovary a služby súkromníkovi neplatíte, to čo si zažiada? :=OOO
Ty si pozri Néhrúa, Allendeho, Sukarna, Kim Ir Sena, Násira, Castra, Lumumbu, Sandina, Ho Či Mina, Mossadeka, Noriegu, Norodoma Sihanuka, Kaddáfího a ďalších reformátorov spoločnosti - ako im to debokrati pomocou svojich cvičených paholkov "osladili"! ;-P
Tie rozprávky o Hitlerovi a demokracii si nechaj pre deti na dobrú noc! Ak by Hitlera, resp. jeho politiku "niekto" nefinancoval, tak by sa jeho "funkčné obdobie" skončilo asi tak rýchlo ako v prípade "Radičovej vlády". ;-P
Radšej sa nechajú okrádať takými, čo z komunizmu konvertovali na "demokraciu". :=DDD
Senilný, starý...? Hm... Ľahko je byť mladým, to dokáže hociktoré teľa. ;-7
Veľmi priliehavo hodnotíš "slovenské" médiá! ;-)))
Máš strach z konkurencie? :-O Neboj sa, Janči, toto nie je taký zbabelý konjukturalista ako ty! ;-P
Omyl - povery sa nestratili, iba ich "niekto" šikovne spojil do jedného celku a nazval to vierou. ;-P
Úrady v UK konali v tomto prípade evidentne rasisticky!
A toto, čo sú za argumenty? :=OOO Chceš tým povedať, že obliekanie a používanie ohňa "vynašli", nebodaj, homosexuáli, alebo to, že ľudstvo si tieto činnosti osvojilo len vďaka tomu, že sa v ňom vyskytuje cca 4 % homosexuálov? ;-7
...a tú 6 člennú čriedu v NR SR mu postráži jeho Hugo s pomocou akciového Galfóna. :=DDD
A ktoré konkrétne "výdobytky západného sveta" máš na mysli, lokaj iskriaci smutným humorom? :=OOO
No ona si myslela, že do tej kvóty "odobratého plynu" sa im to podarí dokradnúť! ;-P
Spýtaj sa tých úžasných "analytikov", čo sa tu médiami hmýria jak muchy okolo čerstvo naloženého budára, tí to všetci vedia veľmi dobre, čo sa dá očakávať od "starého vyškoleného KGB-áka". ;-P Alebo, že by nevedeli a len tak mírnix-dírnix z brucha navrhujú tie úžasné riešenia na jeho elimináciu? :=OOO
On tú nižšiu cenu aj zabezpečil, šuhajko, ale majdanským "demokratom" sa to málilo. Oni boli zvyknutí zadara - kradnúť to, čo sme my (Európania) Rusom zaplatili! ;-7
Odporúčame