To nie je "fér", to sa neráta - to sme na prednáškach nemali a ani v "študijných materiáloch" to nie je! ;-)))
To nie je "fér", to sa neráta - to sme na prednáškach nemali a ani v "študijných materiáloch" to nie je! ;-)))
Tak ty si iný frajer, keď si ešte aj farbu dresu zlodeja vyberáš! ;-P
Uč sa, šuhajko - rabovať plnú špajzu dokáže hocijaký (aj kvázi pravicový!) blbec, ale rabovať prázdnu a ešte k tomu aj zadĺženú špajzu, tak na to treba mať iný fištrón! ;-P
Ad: vlcko67
Pozri ale ako to tu tých poistencov teší, že "ich poisťovňa" na to má! Dúfam, že keď bude poisťovňa chcieť, tak zorganizujú aj zbierku na zaplatenie, lebo šak predsa tí úbohí majitelia nebudú teraz vinou nejakého pažravého Fica škodovať. :=DDD
Pre teba je dôležité to, či ti zdravotnú starostlivosť u doktorky/a XY objednáva ("ziskovo" vysmiaty) Fero alebo (skormútene "stratový") Jožo? :=OOO
Ani to nevie poriadne - on vie poriadne len kydať! Najprv modré a teraz zrazu zelené zvratky - podľa toho, akou straníckou silážou sa práve "zadara" nadžgal. ;-7
Hm... "je v zisku, z ktorého platí mimochodom dane".... Čo keby si si zistil, kde a komu tie dane platí? ;-P Čo sa týka zefektívnenia činnosti VZP (ako aj ostatných "verejnoprávnych" inštitúcií!), tak v tom s tebou plne súhlasím.
Nechaj ho, prosím Ťa! Týchto modrých lumpenproletárov vylieči z prežratosti tými miklošovsko-sulíkovskými kalerábmi iba dotácia od "Fica" alebo dostatočne hrubá vrstva hliny. ;-7 Toto sú týpky, ktoré dokážu zápalisto presviedčať svoje okolie o svojom pravicovom presvedčení, napríklad aj tým, že "parohy" nosia zásadne len od pravicového lídra. :=DDD
Môžeš odhadnúť (a myslím, že veľmi presne!) podľa toho kto koľko - ako hlasno a ako často, vybľakuje čosi o transparentnosti financovania zdravotníctva a konkurencii v poskytovaní zdravotnej starostlivosti. ;-7
Netráp ho, prosím Ťa - v MARIANUM, v PIETE aj v ostatných pohrebníctvach už majú už po fajronte a jeho milovaný minister eutanázie je už na zaslúženej dovolenke v Španielsku, tak odkiaľ Ti má ten chudáčisko zohnať údaje? ;-)))
Hm... Takže podľa teba "pravicovi smradi maju vo financiach lepsi poriadok"? :=OOO A ako sa, prosím ťa pekne, ten "poriadok" prejavuje? Snáď nie tak, že vysoko ziskovej štátnej firme predpíšem mimoriadny odvod do štátneho rozpočtu hneď na začiatku roka, na ktorý si musí vziať úver a potom ju ako "stratovú" predám pod cenu konkurencii? Alebo tak, že do štátnej banky nasadím za riaditeľa svojho kamoša, ktorého jedinou povinnosťou je (za pevne stanovené "všimné", z ktorého sa odvádza "ďakovné" za funkciu nie len do straníckej kasy ale aj na účet "protektora"!) porozdávať úvery len "našim" (v sume niekoľko násobne presahujúcej jej "likviditu"), ktorí peniažky obratom "vyvezú" (aj na "naše" účty) do "daňového raja", "tunel" v banke "zamurovať" z daní vybratých zásadne len od nie "našich" (lebo však "našim" sme dali "daňové prázdniny" dovtedy, kým firmu načisto nezlikvidujú) a takto "vyliečenú" banku obratom predať (dokonca) pod cenu (toho "zamurovania" tunela!) konkurencii? ;-7
Už sa im nedarí zatajovať ako sa rúca ten ich pokazený modrý cirkus, tak sú všetci títo najatí šašovia na "práškoch". :=DDD
To ktorý živnostenský úrad vydáva živnostenské oprávnenia na trolovanie? ;-7
Máš pravdu, junáčik, keby nebolo tých "špinavcov", "karieristických balfasov" a závistlivých smradov", tak sa ani tá zamotaná revolúcia nemusela "debokratom" podariť. ;-P
Fúha...ako "elegantne" sa zrazu dá pomenovať to staré záhorácke: Starciu sem reč lebo mi uš enem rozum ostau stát. ;-)
1. Vy, ktorí ste nechceli tento štát (ale dnes by ste ho chceli riadiť!) nie ste, fakt, žiadny národ.
2. S tým, čo píšeš v poslednej vete sa vy - "krajinkári", netajíte už od jeho vzniku!
V "našej" úžasnej debokracii mu ho musia zaplatiť pozostalí obete. ;-P
Taký veľký kotol boršču by bol aj na zápis do Guinessovej knihy. ;-)))
...a nezabudni mu pripísať, že bolševici chcú zabrániť súkromnej spoločnosti ťažbu uránu v neďalekej Jahodnej. :=DDD
Čo čakáš od "šťastného" nájomcu "Zelenej karty"? ;-7
Odporúčame