Tebe nič nehovorí pojem "kreatívnosť"? ;-)))
Tebe nič nehovorí pojem "kreatívnosť"? ;-)))
Je ti samému na cimre smutno? ;-P
To už dávno zabezpečili tvoji majitelia, tamagoči. ;-P
To "čumí" aj väčšina "národa"! ;-P
Hm... A o to stretnutie s ním sa potom kto a načo vlastne snažil? :=OOO
Ako vidíš, tak len na takej, na akú "kritik" mentálne dorástol. ;-7
Takže pre teba je to dôvod (alebo nebodaj ospravedlnenie?!), aby pravý "inteligent" používal taký istý jazyk? ;-7
No kam "to" dospelo? :=O Hýbať rozumom, to môžeš, ale necvič s ním, prosím ťa, spartakiádu, lebo potom píšeš takéto hlúposti! ;-P
O tom nepochybujem, že vieš o čom hovoríš. Ale si presvedčený, že aj k "meritu veci"? ;-P
Jeho sa to netýka, lebo emigrantské bobry sa v národných parkoch nesmú zdržiavať. :=DDD
Vidno, že ešte stále nie si dostatočne vychovaný, ako sa hovorí v prítomnosti panstva alebo na jeho adresu!
1. Nepožiadal si o dovolenie, či sa k tomu čo urodzené panstvo povedalo, vôbec môžeš vyjadrovať! ;-7
2. V prvej vete si "zabudol" dodať: ...vaše Blahorodie! a v druhú vetu si "zabudol" dokončiť úctivým: ...vaša Jasnosť! ;-P
Je to kríž, keď sa táto naša poddanská chamraď, nie len že na verejnosti ukazuje ale ešte aj neumytú chlebáreň to pred panstvom neúctivo otvára! ;-(
Čo je, Dostál ti sľúbil aspoň Tatranku za toto trolovanie? ;-P
Najväčšia strata času a blbosť je diskusia s blbcom o (jeho) blbosti! ;-P
Bobrík, ale toto sa tvojmu kurátorovi páčiť nebude! ;-) Mal by si radšej tíško spásať vŕby v Patagónii a nie vyjadrovať sa k politike svojho živiteľa! ;-P
Kurňa... To z čoho ti stará tú raňajkovú kašu naklohnila? :=OOO To je fakt sila!!! ;-7
Odporúčame