Hm... Ja si myslím a celý svoj profesionálny život to aj verejne tvrdím, že NIKTO nesmie mrhať peniazmi daňových poplatníkov! ;-P
Hm... Ja si myslím a celý svoj profesionálny život to aj verejne tvrdím, že NIKTO nesmie mrhať peniazmi daňových poplatníkov! ;-P
To pre našich "fakturantov" a DPH-rov predsa neplatí! ;-7
Tento "odvážny" junáčik je "expert" z MO SR na predaj armádnych "prebytkov", nákup MOKYS-u a podobných "lahôdok", vyučený ešte v časoch panovania modrých khmérov! Galfón z neho spravil dokonca šéfa sekcie vyzbrojovania, v dôsledku čoho naša "profesionálna armáda" stratila v priebeho necelých 2 rokov asi 1/2 spôsobilostí podľa štandardov NATO.
Indiáni už nosia, lebo čítajú správy od našich politických meteorológov, typu Naď, Šebej, Duleba... ;-7
Akosi priveľa je tej "kýšky", čo na nás tí naši debokratickí "priatelia-liečitelia" napatlali. Aby sme sa ňou nakoniec nezadusili! ;-7
Akosi sa im tam priplietla a svrbí ako osina v zadku. ;-)))
Oni by aj, ale tamojší "demokrati" (vraj) na sekeru nedávajú! ;-)))
Tí sa už "vyčerpali" podporou majdanistov a "novej demokratickej" vlády Ukrajiny! ;-7
Samozrejme! Šak aj Židov a Cigánov do koncentrákov iba Slovensko vyvážalo. Iba Slovensko diskriminuje "osadníkov". A iba Slovensko sa ozýva, aby Ukrajinci platili za plyn! ;-7
Hm... Spod ruskej čižmy do amerického zadku, do ktorého teraz tá ruská čižma s chuťou kope... To je fakt výhra! ;-7
Nakoniec sa zistí, že tí Ukrajinci sú pomaly v takí istí ako naši "osadníci". ;-)))
No moc sa tu nenaparuj, lebo podľa tvojej logiky by mali na "Nové Zámky, či Fiľakovo", Komárno, a iné, podľa takých ako ty, "maďarské" mestá, akurát tak Rakúšania, ktorí ich oslobodili spod tureckej okupácie, ktorú na 300 rokov "zabezpečila" nemohúcnosť, zbabelosť a dokonca i (vlasti)zrada "maďarských pánov". ;-7 ...si choď radšej premaľovať tú mapu "veľkého Uhorska", ktorou sa tak radi oháňajú tvoji turuloidní "súkmeňovci". ;-P
Krym mal autonómny štatút ako celok a nie jeho okresy alebo dediny! ;-P Referendum o nezávislosti tohto autonómneho územia vyhlásil právoplatne zvolený Krymský parlament pre celé územie, na ktorom platila jeho zákonodarná moc, šuhajkó! Zákonodarný orgán autonómnej oblasti musel konať napríklad aj preto, lebo v dôsledku "čachrov" v zákonodarnom orgáne Ukrajiny ani divá sv*ňa nevedela povedať, ktorá ústava Ukrajinskej republiky platí, ani či je platný zákon, ktorým boli ruskej menšine (ktorá na autonómnom území tvorila väčšinu!) oklieštené práva na používanie ich materinského jazyka v úradnom styku! Tak o akom oddeľovaní nejakých "oblastí na severe polostrova" to tu blúzniš?
Niečo mi ušlo, kedy bolo v Siófoku aleb o Székesfehervári referendum o osamostatnení Balatonu? ;-)))
Spýtaj sa Orbána, ten ti to - kto je alebo nie je v súčasnosti nepriateľom, vysvetlí lepšie. ;-P
Odporúčame