No väčšina Ukrajincov bude z toho "eromajdanu" ešte dlho vidieť aj viac ako len jednu hviezdičku! ;-7
No väčšina Ukrajincov bude z toho "eromajdanu" ešte dlho vidieť aj viac ako len jednu hviezdičku! ;-7
Len nachystaj, aby sa ukrajinskí osadníci nemuseli s tým rúbaním trápiť. ;-P A mohol by si aj drevené uhlie napáliť, lebo majdanisti už nemajú na čom tým svojim udatným pravosektorovcom grilovať zajatých "berkuťákov"! :=DDD
A ty nevieš, že Joe Biden je hovorcom ukrajinskej demokratickej vlády? :=DDD
Čo sa divíš, keď je známe, že papagáje majú úžasnú paletu farieb. :=DDD
To nevyvracia moje tvrdenie o tom, kto tu nastavil také podmienky, aby sa to mohlo "úspešne" spustiť - vtedy ešte stále štátne banky prestali "zo dňa na deň" poskytovať spotrebné úvery a... "Diera na trhu" bola na svete, len ju zaplniť!
A furt nestačí! ;-( Čo keby si aspoň tým "svojim" chudáčiskom trošku "helfnul" - že by si sa vzdal sociálnych dávok aspoň za jeden mesiac? ;-P
He, he... Je fakt zábavné pozorovať profesionálne "pravicové" plačky, čo tu denno-denne lamentujú nad vládou SMER-ákov a vyhovárajú sa ako nie je možné pod ňou riadne žiť, ako nadávajú ficofanom do vyhováračov. Skrátka hroch vyčíta žabe veľkú hubu! :=DDD
Správne si pochopila, že kovarund iba "kruto" žartuje, tak prečo ten "dotknutý" tón v závere? :-O
Neulievaj sa a tlač, lebo dividendy nebudú! ;-)))
Aj to len na účet volaného! ;-(
Akurát, že toto sú gaštany, ktoré sa sypú Amíkom z galot. ;-( Takže prajem dobrú chuť, Čičolína... :=DDD
Ako vidím, tak ty si už začala. :=DDD
Hm... Takže podľa vás, drahá Čičolína Pavlovna, sa NATO dalo na obchodovanie s plynom a "manažéri" si iba vymieňajú poznatky o potenciálne novom "big Biznis-e"? ;-P Akurát by nám mohli ešte tovarišč menežér Bidden povedať odkiaľ majú tú fasa mapu tak bohatých nálezísk zemného plynu v Západnej Európe, z ktorých by bolo možné pokryť aj spotrebu furt neplatiacej Ukrajiny. :=DDD
Akej farby bolševikov ste mali na mysli, drahá Čičolína Pavlovna? :-O Červených, modrých alebo nebodaj toho čierneho v Bielom dome? ;-)))
Kedysi - ešte aj za bývalej totality, sa takým vravelo vydriduch, dnes - v debokracii (to nie je preklep!), sa takému hovorí Vaša excelencia, pán prezident! ;-7
Prepáč Lado, ale mohol by si mi to tu trošku priblížiť, kde - konkrétne v ktorých prípadoch, si autor mýli príčinu s následkom? Trochu som sa aj ja v tom "fachu" pohyboval, ale na rozdiel od Teba v týchto jeho tvrdeniach nič nesprávneho zatiaľ nevidím. Skús to, prosím Ťa, a možno sa trošku viac poučíme "z krízového vývoja" poľnohospodárstva a potravinárstva SR.
Odporúčame