Hm... Takže Jahnátek, to všetko, čo je popísané v blogu, zapríčinil? :=OOO Sancta Simpicitas!!! ;-7
Hm... Takže Jahnátek, to všetko, čo je popísané v blogu, zapríčinil? :=OOO Sancta Simpicitas!!! ;-7
A od kedy máme tú slobodu, tak už zakázané nie sú. Vivat sloboda "podnikania"! :=DDD
Ty ešte stále posudzuješ vydriduchov podľa toho, či a aj aký "politický dres" nosia? :=OOO
Tak ti treba! Načo si požičiavaš od notára, advokáta alebo exekútora? ;-7
Toto je lepšie ako akékoľvek psychotesty a podobné "panské huncútstva"! Pusť človeka k robote a hneď uvidíš, čo je zač. :=DDD
No a tie úspory by skončili tam, kde aj tie prachy, čo tu "uťahovaním si opaskov" šetríme už pomaly 1/4 storočia? ;-7
Napríklad tí, čo tam už nesedia, lebo neboli znovu zvolení. :=DDD
Mám taký dojem, že to nie je originálne "know-how" SMER-u, aj keď ich "experti" sa zväčša tak tvária. ;-)))
Antonius, ak môžeš, prepáč mi jednu otázku: Koľko že to advokátov, notárov alebo exekútorov už bolo v tejto demokratickej džamahíriji riadne disciplinárne potrestaných za svoje evidentné a vedomé "prešľapy"?
Vraví sa, že: Viac hláv, viac rozumu, ale v tomto prípade to bude skôr viac kapusty alebo dokonca siláže. :-( Na tlačenie do hláv zúfalých fanúšikov, či už liberálnych, ľavých, stredo-ľavých, stredových,stredo-pravých, pravých alebo len sám pánBoh vie akých strán a partají aktívne hlivejúcich v slovenskom parlamente. Quod Iovi non bovi. V tomto prípade sa však neviem rozhodnúť, či mám ten Hradný vŕšok v Bratislave považovať za Olymp alebo maštaľ! ;-7
Mýliš sa, drahý priateľu... Túto "módu" tu zaviedol jeden pravicový ekonomický génius pod zámienkou: Štát je zlý hospodár a len trh všetko vyrieši! ;-P
Horšie je keď vládnu všetkého schopní! To je potom ešte vyššia istota! ;-7
Kritické články v tisku, toť katalog blbostí a věcí zblbnutých! :=DDD
Odporúčame