Porošenko hrozí stanným právom na Ukrajine, ak sa kríza neskončí
To čo caplo v Domecku na busovu stanico to musel byť prinajmenšom Grad,alebo 155 hufnice,lebo masaker to bol strašný,aj terminátor by závidel čoho su schopné tie svi,,,,fašist,,,,,,
Hlavne milujem novinárov,vykecaju sanako tam padaju bomby na školy a nemocnice ale blbí ľudia v EU to dostanu podané takým štýlom že to vypadá akoby ich tam masakrovali rusi a povstalci,
To už skutočne sa nenajde normálny novinár čo povie pravdu aj v tv,, ?,,
jedine dneš večer znova na TA 3 pán Skvrna,ak som nedomrhil meno,jediný objektovny človek,= vyhlásil tiež = prečo sa do konfliktu mieša NATO a.USA,?,čo maju USA spoločné z UA ?, susedia s.nimi,,?,,
O mesiac ked tam budu vojaci usa nastane ten správny kolotoč,potom sa bude usa a Nato diviť ked naozaj plnohodnotní rusi nastupia,,
Redaktor podotkok či nie du rusi paranoici = odpoved Škvrnu = a po Vikingoch,križiakoch,nemcoch,tatároch,,mongoloch ,hunoch,avaroch, ,turkoch,,Napoleonovi a Hitlerovi = sa im ešte divíte,,?,,,