Zdá sa že sankcie nabrali správny smer,ľudia sa začali predzásobovať tým správnym náradím,ked príde vhodný čas aby mali AK poruke na tých volov čo tie sankcie schvaľovali,
Zdá sa že sankcie nabrali správny smer,ľudia sa začali predzásobovať tým správnym náradím,ked príde vhodný čas aby mali AK poruke na tých volov čo tie sankcie schvaľovali,
Áno o tých pasoch a bludoch okolo som počul tak som to tu pubertám objasnil,
Zaiste ked idem do boja tak ma vystroja desiatimi dokladmi ešte s fotokopiou rodného listu a všetkými adresami mojej rodiny a príbuzných,keby niečo,,
,no jasne preto sme mali akurát tak psie známky na krku,,
Už ma fakt nebaví čítať tie novinárske fantasmagorie,
Vlani v máji to ešte bolo o USA a.Kryme potom to zmazali z netu,takže kto si to neuložil vtedy už nemá,
Mier
Máš pravdu práve nafukuju vzducholode ako PVO z kamionov,,
Idiot,
Smutné je že obdobu Norimberku by museli vytvoriť nezainteresované štáty,ukrajinský bordel tak skoro neskončí,pretože pred sud by boli spolu s Kyjevom postavené aj vládne šíky EU krajín spolu z USA,
No a priznajme si to že zatiaľ je to nerealna vec aj ked je pravdivá,kto podporuje fašizmus je rovnako vinný,raz sa im to trpko vráti a záverečná v nepodarenon pokuse spojiť štáty do EU už pomaly začína,umieračik im zazvonil práve na Ukrajine,
No náhodou na 35 je to veľmi zachovalý model,tak skoro by ho nebolo treba meniť za novší ročník,,,
Všetko by bolo ok ,len mi vadí že novinári buchli len profilovu fitku,,škoda že nie viac záberov,
Perun
A je dobrá,máš osobnu skusenosť,,?,,akosi som sa prejavil na lade gravitačným tancom,tak masáž by bodla,,možno aj zákusok potom,,,
Seat
Presne o tom bol moj príspevok,poznám veľa rodín kde sa otec aj matka vykašlali na deco a vzala si ho starka,ktorá je lesba alebo ujo strýko čo tiež nie vzorka ok rodiny ale staraju sa on a vychovávaju,nestrčili ho do decáku,a v decáku by malo aký vzor ,?,,dvoch zamastených udržbárov v kotolni cez víkendy,,?,,,
O podstatných veciach sme referendá nemali,tu bolo treba minuť pár milionov lebo sa máme od dobroty tak fajn že nevieme čo s prebytkom,
Nie nebol som,pretože okolo vidím že rodina už nie je to čo kedysi a veruže radšej by mali dostať deco páry ktoré sa on vedia postarať ,čo je lepšie ked deco vyrastá v rodine kde sa matka, otec vždý fláka a chlasce a bije alebo kde žiju dve ženy normálnym sposobom alebo chlapi?,a verte že také páry poznám a veľa iných detí može závidieť týmto deckám čo u nich žiju a staraju sa o ne,v mnohých rodinách deco vychováva stará mama ,dvaja ujovia lebo mater sa nan vykašle ale o tom cirkev počuť nechce,,?,,
Len ked sa nájde deco v mrazáku v " normálnej " rodine tak nabehnu novinári,,,?,,
Oleander
++++
Na základe tvojho príspevku asi začnem znova publikovať ,s tou pararelou 2sv vojnou a dneškom si to vystihol fantasticky pravdivo,,
Nobody
Nemožem suhlasiť s tým čo píšeš asi si nikdy nepodnikal,a žerieš propagačné kydy čo prečítaš,,myslíš že dane su podstatné ,?,,zamysli sa dáš sa do podnikania,naberieš si uvery postaviš prevádzku a zamestnáš 10 ľudí v doline kde je 60% nezamestnanosť,vypočítaš odpisy a splátky na 15-20 rokov,odvody a mzdy ale vláda ti každý rok ešte sťažuje podnikanie hlupou legislatívou ktoru vždy mení,
Štát može byť rád že ty platiš mzdu ľudom ktorí nemusia žiadať o žobračenky,ty im platíš odvody a zaisťuješ robotu,a štát namiesto toho aby podporil domácich ti ešte zavesí guľu na krk aby ťa potopil,
Skus to niekedy rozbehni podnikanie v doline kde nie je ani poriadna cesta a potom píš o daniach,štát može byt rád že má o xxy ľudí menej v evidencii nezamestnanich,
No ved raz trpezlivosť dojde a ked sa naštveme praskneme po dohode všetci malí živvnostníci s tým a pribudne 898,000 nezamestnajých,,to sa štát potom nasmeje
Príde americký scenár
Ametický scenár je = máme nabité,,,
Shark,
Odporučím ti zopár posledných študií nezávislých ekonomov a prognostikov,
Usa profitovali len z toho že rodinné klany R a R vytvorili svoj základ na petrodolárovom energetickom základe,
Ibaže už je záverečná a svet sa bude stavať na iných základoch a nie Rusko ale my a usáci to nerozchodíme ekonomicky
Mení sa celá geopolitická mapa sveta,len niektorým to nedochádza a nechce dojsť,,pretože budu musieť začat makať,hroza,,
nooo pepe sk ,,,ked uz ty zacinas iritovat a chytat cierny humor,myslim ze zem by to neroztocil keby sa ti dostal do ruk osobne,,,
zem - rozum si nechal na Marse,,??..
co stuplo,,??.ake narusenie,,??. coho,,??..
ked pozeram na cely rok dozadu ruske stroje ani 1 x nenarusili vzdusny priestor cudzieho statu,,
titulky novinarov mi pripadaju ako styl F1
schumachera taaakmer predbehli ale iba skoro,,,
takito skoro novinari by mali byt postaveni pred sud za umyselne stupnovanie napetia medzi takymi ako si ty ktori nevedia alebo nechce vidiet citat,,
mravec
vdaka,toto som nevedel,na take veci by mala vzniknut kniha ze to vsetko uz raz bolo a iba sa to oprasilo v novom kabate taketo veci,dobre vediet,technicke zaujimavosti,
peter
trocha ucenia by neuskodilo,listuj 70 te roky,v trende boili tuhe napravy a pevne ramy na karoseriach,pomalicky sa iba zobudzali samonosne kasne a vykyvne napravy iba zacinali vo vacsom seriovo,,no a co sa tyka terenu obe napravy maju svoje plus aj minus,,
tu ide o ine nie story,ale ludia sa snazili vymyslat nieco nove,,noze mi daj kto co na autach vymyslel nove za poslednych 20 rokov okrem elektroniky,,vsetko su to typy ktore uz boli,,nevidim ziadny pokrok vo vyvoji v niecom novom,stale sa oprasuju len veci uz objavene,,
a ked uz nas Velorex bol najlepsi,opravil si ho manikurou opral v pracke vysusil a isiel dalej,,
Odporúčame