a to bol iba jeden co zabludil opacnym smerom,,mozno mal namierene do Kyjeva,,
ale raz to vyjde,ale uz nebude len jeden,
a to bol iba jeden co zabludil opacnym smerom,,mozno mal namierene do Kyjeva,,
ale raz to vyjde,ale uz nebude len jeden,
Vobec ma neteší fakt že aj na Slovensku bude "malá " základna NATO vraj si to ľudia tu želaju,teraz to ide v správach,
No nech si každí uvedomí kam to speje zasa o nás rozhoduju za nás a bez nás.?,,,
Neteší ma fakt že meter za slovenskou hranicou umieraju ľudia vo vojne,,
Ako zabrániť veľkému konfliktu,,?,,jediná vec ktorá ma napadá v suvislosti zo zdravým rozumom,
= Spojenie sa ludí,veľkej masy ľudí a otočenie sa chrbtom k oligarchom všade vo svete,aj u nás,ukázat im chrbát a ignorovať ich aby zapadli do zabudnutia nechať ich v ich svete a vybudovať si vlastný nový lepší svet bez nenažrancov,
Inak to bude krvavá buducnosť,,
Ja tu nechcem žiadnu základnu NATO ani žiadnu inu,,nepotrebujem ich,,,vy áno,,?,,
Shark
Už som to tu písal = daj záväznu objednávku,zaplatíš 50 % a dnes ti dodá ktokolvek čokokvek aj ponorku,,
Už sa konečne začni učiť,
Presne tak,!!!!
dokument O,Stona = výber = mladí,plní nadšenia z demokracie,veriaci v to čo od mala počuvali,zrazu sa ocitnuvší v hlbokej Vietnamskej džubli,pýtajuci sa,čo tu vlastne robíme,,?,ved toto nie je naša zem,tu budeme umierať za niečo čo doma máme,tu zomierame za záujmy ludí ktorých vobec nepoznáme,tu zabijame ľudí a oni nás len preto že sa bojíme jeden druhého lebo tak nás to naučili,ale oni bránia svoju zem,my sme tu omylom,len už z toho mlynčeka nemožme vystupiť,lebo sme podpísali,,,,,
SHARK ahoj
Mám pre teba novinku ohľadne tých ruských konvojov,nemožu dať rade OSN zatiaľ doklady čo tam viezli,,vieš problém je v tom že nevedia ako vydokladovať že nový ruský Tank T 2015 bol zrolovaný do vzduchového vaku a potom nafuknutý na povodnu veľkosť,lebo teraz sa im zo mieša s nafukovacími posteľami a matracmi,tak musia všetko počitať na bojovom poli osobne,
Zajtra maju dodať nafukovacie stihačky a bombardéry Stealt novej generácie Hviezdny prd 2015,typ Durak Ukrajina,
Cratos
Neviem či tým nemysleli tie ľahšie terenne len tak konfekčne opancierované autá ako naše Aligátory ako Hamry a sem tam pancier,lebo fotky čo mi poslal známy z UA tak tam su rozstrieľané po cestách takéto vozízka,
Cratos 38
pletieš ma s tým Hypokratovým ksichtom si bol lepší,,,,,+++
Zdravím páni,
Máte pravdu čo tu píšete,polovica ukrajincov v odvodovom veku ušla do Ruska,tí ktorí to mali bližšie tak, na.Krym,80% madarskej národnosti do Madarska,zakarpatská rus a.ľudia tam nešli na Slovensko ale vyhnali verbovačov z miest,zvyšok ukrajincov začína otvárat oči a bud utekaju alebo odmietaju bojovať,preto verbuju ženy a prijali zákon že velitelia možu každeho zastreliť kto odmietne,,no silno to evokuje báťušku Stalina,,
Ešte by ma zaujímala tá poznámka o utočných zbraniach,dobrý vtip pán novinár zaslužili by.ste si 3 roky povinnej vojenskej aby ste boli v obraze,,,aj tak by tam NATO muselo dodať aj svoj biologický materiál na obsluhu,,
TA3 cez víkend = neviem už meno ale bol to vojenský analytik,,tak teda po dlhej dobe mi padla sánka ako pomenoval v hodinovom rozhovore ukrajinský konflikt,až mám divný ciťák či to nebol veľmiprekvapený,SOS,Abraxas,peterBB,stanley,echo es= vcelku,= zasahovanie USA aj vojenská pomoc,genocída Kyjeva,ruská armáda nie,pozrite si to,
Moricko
Ruská armáda,,?,,no máš talent na humor,,,ak by tam naozaj nabehla tak by ani nezbadali kedy by zaparkovali v Bruseli,
No neviem či len jadrových,ked ruské lieťadlá im už 2 dni lietaju pomedzi Anglicko a.Francuzsko k Spanielsku ponad prieplav a všetci divne čušia až sa divím,,
Vlani sa išli zblázniť ked sa rus iba zjavil nad morom v medzinárodnom priestore,teraz im frčia ponad radary dobre že neohnu antény a každý čuší,,,
Blazam 1
+++ vdaka,
Shark a spol, = Grécko = demokracia = to vzniklo v Grécku páni,Gréci dali Europe základy vedy a kultury a tu vidíte čo to v praxi znamená,voľa ľudu sa ide plniť nie bankových magnátov a žralokov,
Krezus
Super PVO nám dávali rusi pred 10 r,no ale nedávali do Mickyho vačku takže máme Ho,,,lé ruce atd,,
Máme trt,
Garbocan
Aj máš aj nemáš pravdu ,V3S v teréne su neprekonateľné na to boli robené,na presuny boli Tatovky a Liazky po cestách,naša armáda bola na tom vtedy ok,stačilo by.aj teraz V3S iba prebuchať na pár zmien a možu žiť dalej v novom kabáte,,vravíš že EU normy atd,bojová technika sa nemá čo splietat z eko normou,to iba tu hrabe už každému čo dostane funkciu a nevie čo od radosti vymyslieť,
A okolo BA nie su kopce dojdi si V3S odskušať do terénu na stredné SK a potom kritizuj,
Neviem či to niekto dal sem ale ono sa to riadne otáča a novinári tiež píšu iným štýlom ak ste si všimli,pretože asi už RF toho má dosť a,bežné lety mali okolo Škotska ibaže od včera prelietavali ťažké bombardéry Uralských záloh za.doprovodu stíhacích letiek záloh RF priamo od Norska popri brehoch Nemecka priamo cez La Manch prieliv k Španieksku a stočili cez Stredozemné na Cyprus odtiaľ na.Krym,,
NATO nato nič pretože si ich akosi všimli až ked urobili otočku pri Gibraltare,takže chlapcom z NATO muselo riadne lepit qko to že ich nezbadali dovtedy
Toto už bol prelet priamo pomedzi a ponad radary NATO a hoka to fakt provokácia sily = pozor my zdes,
No ale čo čakali ked medveda nasrdievali celé mesiace,,?,,,
Chlapci ale to že Grécko sa ocitlo v svrabe zato bežní gréci nemožu,tí s tým nemaju nič,takisto možme skončiť aj my ked tu tiež roky máme takých super ekonomov,
Honest
++++
My to tvrdíme už rok,,vdaka ,nech si to prečitaju trolovia a.daju klapky dole z očí aj mozgu,
Či sa to už trolom a EU USA páči alebo nie,jednoducho budu musieť prežuť realitu o tom že Ukrajina už jednoducho v žiadnej starej podobe nikdy nebude,východ nikdy nebude rokovať o ničim s vrahmi svojich detí,Vám to nedochádza že postupne sa pridáva stred okoko Dnepropetrovska a juh pri Odesse,,?,,ukrajina už od leta defacto neexistuje,a s tým neurobíte nič,ignorovať malé Kosovo,Albánsko s par ľudmi sa dalo ale ignorovať 10 milionov ľudí jednoducho nejde a k nim daľších 20 milionov ruskej národnosti čo sa pridávaju,,,
Tu može zasiahnuť jedine medzinárodná organizácia ktorá prinuti obe strany uzavrieť MIER a vytýčiť nové hranice,
Inak Poroš odvisne to si budte istí,
Takisto sa musí riešiť Sýria a Issil a Kurdi ktorých je 25 milionov,lebo tu máme občiansko nábožensko teroristické vojny po celom svete ktoré už potom nikto nezastaví,
Odporúčame