klobaska kukni sa zavse do Ruska a potom keckaj.
neviem ci niekde u nas mame take roboticke chirurgicke pracovisko ako okreska pri Moskve ked som videl tie roboty co operovali na sale tak veru som premyslal kde som ci realita ci scifi,,a izby v nemocniciach po jednej osobe pre kazdeho a mohol si si dat na izbu zenu alebo deti mohli byt s tebou stale,garsonka,a uplne normalne ziadne extra sluzby s doplatkom,bezna vec,

