Zhrnme si to = dotovali sme grékov,teraz fašistov,prachy už neuvidíme,ale zaplatiť ich musíme my,,z našich žobračeniek to budeme splácať a vysoký životný štandard západu je len vdaka tomu že tu su otroci,,ktorí na nich robia za mzdu rovnajucu sa polovičnej výšky podpory vo francuzsku,
Dokedy ešte,dokedy slovač nechate sa.takto okrádať,,Šturovci sa v hrobe musia obracať a Štefánik ani nevraviac,,

