antraxx netrep v nudzi v demokracii ta armada akurat zbombarduje kukni na vychod,,
na pomoc tu niekedy fungovala CO ak vies co to bolo,
antraxx netrep v nudzi v demokracii ta armada akurat zbombarduje kukni na vychod,,
na pomoc tu niekedy fungovala CO ak vies co to bolo,
cs armada niekedy mavala bezne dlhe nocne pochody,ta sucastna potrebuje auta z jedneho okraja mesta na druhy okraj lebo odpadavaju po 15 km pochode na peso,,,
skoda ze sa mi smajl neda dat,,,
hado
tam kde vylezie plne nalozena stara rachotina V3S som est neztazil aby vyliezla Tatra,hocijaky Rover alebo hocico nove,v pomere k hmotnosti a nakladu doposial nie je adekvatna nahrada,niktro sa ani v tej kategorii nepriblizi nevraviac o cene,stare vetriesky su jednoducho nezmary,stacilo obuchat kapotu,dat novsie motory prevodovky a vyrabat tu u nas,komu by to ublizilo,,??:..
EK áno Rusko bude garantom ked sa NATO stiahne
Asi nevieš o tom že všetky kroky Ruska boli až následné,vždy doposiaľ začali provokáciu USA už od 2 sv,vojny,
Atomky na civilné mestá,= protiopatrenie CAR,,,vojny po celom svete,,embargo Cuby na.50 rokov,
Rozmiestnenie rakiet v Nemecku a preto sem dobehli sovieti a.VZ v 68 roku,,to Vás už neučia,,?,,,,
Zámer po 89 bol spoločný Euroísky trh a ekonomika.= zostalo to v obkakoch a.scifi,,pretože bez Ruska Europa fungovať nebude,,keby.sa to bolo pobralo vtedy tým smerom skutočne mohlo sa vyhnuť tomu čo sa.stalo lenže nebola ochota západu rozpustiť NATO a od toho všetky následné probémy,
V Europe stačil jeden spoločný vojenský pluk a v štátoch ponechať len CO v prípade živelných nešťastí,,armády sme tu nepotrebovali,
Áno suhlas až na to že na rozdiel od nich my tu nič nemáme,skapeme bez surovín,
Áno politicky sme defacto rovnaký v Rusku sa kradne tak ako u nás,to je fakt,len na rozdiel od nich tam aj klepnu kadekomubpo prstoch a máš 2x menšie životné náklady a pritom maju platy ako my,takže už tu je nerovnosť,vezmi si že len 80 % Mosky je celé Slovensko,takže tu ked papaláš pokašle a ukradne a ešte mu to prejde trpí celý národ,,,a bije to do očí,,
S tými podnikmi to už u nás začína Panasonic fuč,teraz 250;ľudí z Izraelskej fitmy čo zavrela a 25% v Martine,ťahaju na východ za lacnými ľudmi,
Ferino
Sámárom ako ty by sem mali zakázať prístup,
Gréci boli vždy protifašisticki zameraní a odhodlaný národ,ktorý dal Europe kulturu,,
Vráť sa do škoky,
Grécko,Taliansko Balkán = historické uzemia kde ľud bol vždy proti fašizmu,takisto ako Španielsko,,,
Prečítať si Ernestove denníky,,
EU sa akosi prerátala ked si myslela že im každý bude zobať z ruky,,ešte stred Europy a bude záverečná v Bruseli,zas možu rozmýšľať aku hluposť vymyslia v Europe,ale EU je blbosť od počiatku,može fungovať len ekononicky,nikdy neprežije ked sa z 1 Centra bude diktovať názor všetkým,Europa vždy bola zmesou národov a národností etnických odlišností tu na silu nikto nenaočkuje typ USA to je nereálna fantázia spejuca k zániku EU,ked niečo ide v Nemecku tak to nebude fungovať vo Fínsku a naopak,
Však časom na to tupci v EU prídu,len ktovie či včas,
Raskal,,,
Konečneeee ,,,,,trafil si,,a ja furt rozmýšľam prečo sa sem chodia odbavovať a toto ma nenapadlo,,,tu su dominanti a doma musia čušať pri stole a spýtať či možu prepnuť na hokej ked ide telenovela,,,
No tak preto masíruju pc a tu si odbavuju menejcenosť,,,)))))),,
nazrar uderka KDH pracuje,,?,,
Máte to domotané chlapci ,taký prd na mape sveta ako nejaká Cuba bez priemysku znášala v pohode embargo zo strany USA cez 50 rokov,,,,,nepýtam sa že či maju Led tv v každej rodine ale = prežili,,?,,prežili,,a nepotentovali sa z toho,,a vy.si myslíte že najväčšia krajina na.svete ktorá rala svetu vzdelancov,umelcov,vedcov,básnikov a má najviac nerastných surovín sa potentuje pred nejakými sankciami made in zlepenec EU,,,?,,,riadený z NORADU zakopaného 2.5 km pod zemou,,?,,
Po Lavrovovi sa konala ešte krátka tlačovka so šéfom národnej banky RF,dostal od ministrov otázky ohladne sankcií ako ovplyvnili ekonomiku a musel predložiť skutočné fyzické rezervy RF v prípade dalšieho vývoja,
Len tak vyberiem zopár info = prvá rezerva RF pre NH vo výške = 580 miliárd dolárov,druhý rezervný fond = 335 miliárd ,dolárov,,zásoby v zlate do roku 2013 = 2.5 biliardy dolárov,druhého fondu v zlate za minulý rok =.1.2 biliardy dolárov,štátny poklad RF = 8 biliárd dolárov,
Po otázke Medvedeva = koľko by Rusko vydržalo keby sme nemohli nič vyviesť a predať do zahraničia,,,? = dostal odpoved = pri tejto spotrebe kludne viac ako 6 rokov,,
Teraz poprosím koľko my vydržíme bez surovín z RF zlatých zásob,priemyslu a podpore fašistického Kyjeva,,?,
Sváko študuj a nekecaj sprostosti
Ked už Grécko = tak historia kultura a vzdelanosť Europy = prvopočiatky v Grécku,,Olymp = hora Bohov dozerajucich na beh sveta,bodaj by sa vrátili a urobili znovu poriadok,
No a vdaka takejto EU politike sa celá stredná Europa,Balkán a postsocialistické štáty dostali do tých istých klieští ako gréci,,západ tu potreboval len vycucať pracovnu silu aby si udržali vysoku životnu uroven v Nemecku a.Francuzsku,divné tušenie by mal Werich možno by povedal = začátek konce se blíží,
Veľmi dobre urobený článok po dlhej dobe sa nám akosi začínaju hromadiť aj normálne nielen bielostanové články,
No a to sa ešče neozvali taliani a Balkán,ešte si asi poniektorí spomenu že Taliansko má desaťročia ľavicových a komunistických prezidentov a vládu a tých pár provokatérov typu Berlusconi skončilo,,
Grécko bolo stále ľavicivo zamerané v minulosti a tvrdé voči fašizmu,ked SS jednotky dobili celý Balkán a zostal len Tito pri Jadrane a ked Grécka vláda kapitulovala velitelia bojovali dalej,v horách v pevnostných bunkroch sa brániko celé týždne tisíce gréckych vojakov proti presile Wehrmachtu ked major SS vyzval gréckeho veliteľa aby sa vzdali ked už vláda padla tak dostal odpoved =pevnosti sa nevzdávaju,pevnosti sa dobýjaju,
Prečo ma už v tomto Debilistane nič neprekvapuje,,?,,
Iná vec je že ľudia by sa konečne mali prebrať všetko su to ich peniaze nie ministrove a nielen v tomto prípade,
Su to miliony čo idu do jamy za to by sa mal konečne prijať zákon o hmotnej zodpovednosti každého štátneho zamestnanca od obecného uradu po ministrovu kopírku,
Tie prachy mali ísť do škokok,pre učitelov,zdravoťákov,záchranárov,hasičov,poc tivých pracujucich, ktorý v tomto štáte ešte robia,napriek takýmto svinstvám čo robia papaláši,
To čo robí Kyjevská junta je presný obraz posledných krčov Adolfa
Len zabudli na to že Duma RF má zoznam vládnych činiteľo zodpovedných za tieto genocídy
A tým molodcom by.som veru nezávidel ak sa pohnu z Kyjeva niekam von ochranka im pred FSB nepomože iba ak pod zem,
Americký generál sa prebral po vodnej fajke,tupec,,
Ukrajina má techniky nadbytok,,skončil jej biologický materíál a ,kto može uteká z krajiny,,
,ua skončila,,,,aspon jedna.dobrá vec na počiatku roka,,
Joga
Netráp ma takto v noci,zožen radšej chorošuju barišnu,,
Daj si tam že rusi maju maskovanie.Stealt na technike.amíci z toho ochoreli a optika na satelitoch má chrípku,
Vdaka,
Však som písal a naši v rádiu aj teraz
Povstalci s obrannou USPEŠNE vytláčaju a ženu ukrajinsku armádu,,,,,,
Chlapci idu masírovať mozgy tým tupším naopak a teraz budu o chviku dobrí rusi len aby nám kohutiky nezavreli,
Preto modráci čušia su z toho na hlavu,,,
A čo potom až zabrzdia v Kyjeve,,,,emigruju na.Floridu,,,?,,,
No rusáci to maju vcelku slušné,sankcie sankcie kde Vás EU berie my za Vas trpíme a Rus na Vás ser,,, i ,, e,,,
Od leta maju plus k tým rezervám daľších 198 T,čistého AU,
To bude srandy ked ekonomika.EU prdne,,
Odporúčame