nummi
maminka zabudla dat tabletky,,??:: tak sup do postele uzaj,,
nummi
maminka zabudla dat tabletky,,??:: tak sup do postele uzaj,,
tiez hlupa otazka ze preco,,??::
nevies ze sme vsetci agenti len siskari neprisli nato ze aki,,??::
namiesto toho aby sa venovali podstatnym veciam tak tu citaju nase info ako kazanie biblie a pridu vzdy nato ze sa to dozvedia o den dva skor ako novinari a to ich stve,,,
no darmo,,
zvykejme si ,,host vyhazuje cisnika,,nova doba,,,nova doba,,,,
kua chlapi sak setrite modrakov slak ich ide trafit a vy takto,,,,,,.....----------
fajn clanok
iba ma tak napada ze v com sa my vlastne lisime od grekov,,??
nezili si nad uroven ako sa nam tu snazil kadekto nakecat,zili z cestovneho ruchu a preto ze ekonomovia typu Miklos Kanik sro ich doviedli tam kde su zato oni nemozu,to ze ich vlada falsovala doklady uz pri vstupe do Eu by mali niest zodpovednost a byt stihani politici,
mam divne tusenie ze podobne ako greci postupne dopadne cely vychodny blok,
uz len z principu ze tu na hlavu mame vecsie zadlzenie ako oni ked odratame prijmove nerovnosti roky dozadu,
netesi ma toto obdobie a ako by povedal Werich
tenhle styl politiky zda se mi ponekud nestastnej,,,
Čákoláda sa tvári akoby sa teraz prebral z hybernácie,,,
A blbci furt budu len bojovať a bojovať a takuto smotánku žerie EU,
Fuj hanba,,učte decká aspon dejiny tak ako boli nie tie fľaky čo im trepu v škole lebo ked my nebudeme tak vnučence budu vedieť len to že rus bol fašista,Adolf nám chcel dobre a preto staval lágre aby bola robota a usák nas oslobodil od rusa,,,,
Fuj hnus táto doba,na grc,,,
Jasne že turbo,ved ked odpáliš lopatky v turbe tak na dovolenku s rodinou možeš zabudnuť lebo to vrazíš do opravy,,a hlavne na krátke jazdy po meste su turba abdolutne nevhodné,do miešaného terénu su ideál lebo dostanu aj zabrať aj sa schladia v kopcoch,
Klasika 2 litrová armosféra mi nabehka 550,000 km bez zásahu servisu,
Tatran netrep bol si tam,,?,
fašisti sa zabetonovali v 2 starých fabrikách a 1 starej oceliarni na východ od mesta,len nerátali že sa dostanu do svrabu,,,takže maju daľší terminálový problém sa zdá,,repete,
Inak sa opýtam akí povstalci aké boje,,?,, kde,,?,
Prasačenko vlani na jar = do týždna ukončíme protitetoristicku operáciu na východe krajiny,,,,
Žeby mu zastali hodinky s kalendárom,,?,,
Nummi
Aby si bol v obraze = slovenská armáda má 12,500 ľudí,z toho 6500 sedí na zadku v kancloch,,
Myslíš že by sme mali 12500 igelitových sáčkov keby niečo,,?,,
Nummi
Cumlík do huby a buvať,kecáš o veciach o ktorých nič nevieš,
Slovensku armadu by sme vyprášili my starí záložaci čiapkami tak netrep,
Československá armáda bolá iná káva,aj ked ani to nebol zázrak ale vždy 10x vytrénovanejšia a 100x lepšie vyzbrojená ako tá sranda čo musíme živiť teraz,
Nummi
Neboj sa tí slušní utekaju do Ruska,aj UA vojaci predavaju zbrane a ťahaju za rodinami tiež,vlaky su plné,
No a tých pár UA fašistov čo sa rozhodnu isť sem na západ ako sa bojíš,tých zvládneme neboj,potom ako vidno akí su odvážni v boji,postačia na nich aj dobre nasrdené východniarki a poženu ich,,,
Zem
Ukrajinská armáda,teda jej biologické pozostatky su čiastočne v západných nemocniciach a tí čo zostali v celku predali svoje zbrane a fičia vlakmi do Ruska a na Krym ako sa dá,
Si predstav do toho zlého Ruska,
Áno trolovia a má to svoju logiku,veci sa už hodnotia po politicko ekonomických veciach čo sa deju
Celý rok OSN ignorovala RF ked žiadali vyhlásenie genocídy a vojny na UA,
Boli by tam nabehli biele prilby armády RF bezletová zona a žiadna teroristická operácia by tam nebola
Rusko zahralo na rozum,aby ľudia vo svete videli čo sa naozaj deje,nech sa im otvoria oči,čomu a komu EU a NATO služia,
Ked vyvraždovali ukrajinskí fašisti Slaviansk,Kramatorsk okolité mestá,Doneck a okolie = čo robili novinári,OSN a svet,,kto pomohol,,,?,,
Papulista
Aspon vidíš že každá školka musí mať šéfa,dnes som tu chýbal tak moje myšíčky mali raj a vybláznili sa,,
No ale tvrdu ruku nemožem mať stále,vieš hovorí sa.= že nič sa nezdá zlé tým,ktorí práve vyhrávaju,,,
No ked sa karta otočí,,,,,
Mier,,ako dávno som to slovo nepočul,nebolo ho treba vyslovovať,doposiaľ bol,,len aby sme aj my nestáli pred dilemou tak ako noorosijci,,zánik alebo vykupený tvrdý Mier,,a nielen my ako vidno celá EU stojí pred skuškou rozhodnutia akou cestou pojde,,,
Náhodou čečenci su celkom šik chlapi
Ved UA zbožnuje USA a čečenec je pravý obraz blues rockového idolu usa ZZTop,
Tak čo sa UAk sťažuje,,)))))),,,
Mariupol= strely boli vypálené UA gardou na civilné štvrte zo starej oceliarskej fabriky východne od mesta kde sa zabetonovali,očitý svedok s videom na Tv Krym,o 24,00,UTC,
Papulista
= Pravda je krásna vec,,ale prachy si za nej nekoupíš,,,,
Odporúčame