Povstalci priznali ofenzívu v Mariupole. Rakety zasiahli domy, obchody aj škôlku
Rovnítko = takéto zábavy sa bežne robili za socíku,,parafráza = Dobrí holuby.se vraceji,,?,,,
k veci = vlani som napísal ked sa DNR a.LNR zotavia tak to vrátia UA aj s urokmi a spojnica po pobreží Azovského mora cez tieto dve uzemia je najrozumnejšie riešenie prepojenia RF a Krymu,po posune demarkačnej čiary o 100 km na západ smerom ku Kyjevu bude čiastočný klud,
Potom zabalzamuju Prasačenka a spol ako príklad pre buducich lekárov aby videli ako vyzeraju somári v ludskej podobe a bude sa rokovať o UA smerovaní a uhradení vojnových škod,
Neviem kto bude bojovať za UA ked vlaky do Moskvy a Rostova,Krym, su prepchaté na 3 týždne dopredu a vykupené lístky,uteká kto može z UA pred verbovačmi,,
Pre trolov doporučím kukať TBU tv tam priamo diskutuju a rokuju UA DNR LNR a rusi,ekonomovia ,politologovia,ministri financii DNR,LNR priamo v Moskve,bez vplyvu EU ako dalej s UA,
Na záchranu UA treba v tomto momente 160 miliárd eur,,,,,žeby preto EU spustila rotačky,,?,,,