Hranicu Ukrajiny prekročilo 2 000 ruských vojakov, tvrdí Porošenko
Pozeral som diskusiu na TBU Právo Hlasu = Moskva =zučastnení 4 ekonomovia za UA,3 z DNR a LNR 1 Minister finaníí DNR, zvyšok ruskí ekonomovia,
Téma Či je vojna na UA,
Vyberiem pár postrehov = su na.UA rusi,?,= Nie,vracaju sa vycvičení občania UA do svojich domovov,
Ked vo Franc,zastrelili AK židov aj to boli rusi,,?,
Na UA sa každý vykašlal ked amíci stratili Krym,
Nato aby UA prežila je potrebné len za 5 rokov vraziť cez 160 miliárd dolárov,a musí byt pokoj a mier,
Kde su tie peniaze čo UA dostala,?,dali ich do zbrani namiesto do zmeny ekonomiky,a ukradli si ich politici,
akonáhle UA stratila trhy RF už nemaju šancu sa nikde uchytiť,
Prečo sa už vážne o UA nikto nezaujíma z EU ?,= lebo su pre nich mrtvoly nech bojuju do posledného ukrajinca,bude im to vyhovovať,budu kam mať presídliť neprisposobivých
Čo vznikne v EU ?,= desiatky takých konfliktov ako je UA a zámienkou budu tetoristi,budu mocť represiou zasahovať proti vlastným obyvateľom,
Kto može pomocť UA,?,=pokiaľ bojuju tak nikto,