Hurá slávne rtvs
Teraz hodili ten vyhodený vlak do luftu na Ua čo sme dávali niekedy cez víkend,,no tak u nás vyletel až dnes,
Ak si spomínate vlani ked Ua dostávali na pekáč tak tiež sem hádzali pár dní staré info ako novotu,,
Horšie je že celá Europa vrie ale ľudia sa nevedia zjednodiť proti čomu vlastne,niekde proti islamu inde proti rusom,inde zasa za rusov a za islam,,niekde velebia náckov inde su proti nim,,
Nie je to dobré,vedie to k rozbitiu jednoty ľudí do myšacích hádok o ničom, nepriateľ je len jeden rasismus,genocída a fašizmus možno po novom nazvaný Prasačizmus,

