Fíni odpad triedia a Rusi sa ich čistote čudujú pri koši s potkanmi
Je to pravda len prečo s každýn porovnaním čo je kde musia ako dať na druhu stranu dať rusov,?,,
Hlavne že u nás je 7,000 čiernych skládok,hocikde v meste sa povaľuje špina ako na Luníku,ked chodím po sk tak fotím tie rarity,plastové fľaše pohádzané na.stromoch vedľa koľajníc a ciest,,otvorené smetisko meter od budovy zastávky,plastový bordel na každom turistickom chodníku,,a z kontajnerov chováme medvede ako domáce svine,,
Minule som sa tak zamýšľal že pred rokmi toľko odpadu nebolo,to nie je nárastom ľudí,to je tým že všetko plast,predtým sme mali sklené fľaše takmer na všetko a vratné od mlieka po jogurty,a ostatný tovar v papierových obaloch čo sa bud vrátil boli zbery alebo sa spálil a žiadne igelitky každý si tašky nosil sám,zleniveli aj ohlupli sme zároven,
Teraz plasty,polystyren,hnus,