Jasamaty
Kdeže za rok za Ural,,ajaj,,po roku už chrlili výrobky dávno,preniesli to tam za necelé 2 mesiace za.4 už boli zmontované a po 6 už išli prvé výrobky von,
Jasamaty
Kdeže za rok za Ural,,ajaj,,po roku už chrlili výrobky dávno,preniesli to tam za necelé 2 mesiace za.4 už boli zmontované a po 6 už išli prvé výrobky von,
Do tváre to nie je normálne,,politici maju mozog o pol metra nižšie tam by to možno učinkovalo,,,
Joga
Amík nie je slovan on neprežije z 3 stovkami v penaženke,vysoký štandard života ich nenaučil skromnosti,o nás sa nebojím a na nich dlabem ked oni dlabu na nás,
No nič možno teraz prejdem,
Dávam dokopy suvislosti,RF tušila podraz už vlani,preto rokovali a uzatvárali zmluvy,Čína,India,Japonsko,Vietnam,Turecko,
Rur y cez Ua su end,ked budeme chcieť plyn nech si sami postavíme svoje,logické prečo by to mali stavať rusi a EU ich znova oje,,,b,,
Rubeľ =vlani sa.EU smiala ked RF uzatvotila fixné ceny v zmluvách ropa cca za 80 plyn za.230,vtedy tu boli o 50 % vyššie,
Aha lenže teraz,,?, kto na tom dlhodobo získa,,?,,ten čo bude mať stálych odberateľov ktorí mu ešte dopredu zaplatili alebo EU ktorá da bude hupať ako orech na vode,,?,,a padať s defláciou aj infláciou a prebytkom tovaru ktorý nemaju kam predať,,?,,,
A to nechcem vidieť ked natiahnu rury z Turecka a Erdogan si bude určovať prepravné ceny za tranzit už len preto že EU na nich desaťročia kašlala,,,
Nehovoriac ked Azia výrobky dovážané z EU nahradí uplne svojimi,
No nastane návrat do temného veku Europskeho stredoveku a rozkvet východných ríší,,,
Minolosť bude mať repete,
PVO Krym dala dole UA dron asi usácky,večer by to malo byť na RFtv,v severovýchodnej časti kde letel k Mariuopolu,
1939
Kedy sme patrili pod Madarsko pouč ma,,,,ako viem bola Veľká Morava najväčší celok Slovanov v historii od Baltu až po Jadran a Čierne more,podľa nových dochovaných záznamov v kronikách,/a Svätopluk mal len 2 synov keby niečo/,
No a potom sa vlastne na tom uzemí vytvorila Uhorská ríša a Čechy a západ,sever.sa oddelili,Uhorská ríša nebola Madarsko,tu sme vždy mali vlastných slovenských kráľov a potom vládcov ktorí sa nepodriadili diktátu zvonku to vie málokto,,
Vlani bol robený genofond madarov,,no rýchlo to stopli ked prišli na to že ich je aj v Madarsku z povodných obyvateľov len 15'%, zvyšok su Chorváti,Slovinci,rakušaci,rumuni,bulhari,slová ci,,atd,,
Pomadarčovanie sa pritvrdilo len zhruba od roku ,1820 kedy vstupili do historie Šturovci ,bud im večná sláva,
Rastík
Prečo by som ma mal nahlasovať,nikdy to nerobím mna nahlasuju iní,ty si označil že sa bojíš keby sme teoreticky vládli,
Ty nám priraduješ automaticky Moskvu a ten systém riadenia,neviem prečo,moji predkovia bojovali na oboch frontoch proti fašizmu aj s rusmi sj s amíkmi na druhom fronte a potom ich skolili komunisti po vojne ,
Ale preto nejdem nadávať na komunistov ani kapitalistov rozlišujem čo je zlo a fašizmus je zlo,prvotné,,všetky iné genocídy sa od toho vyvinuli,samozrejme že pozom prebiehali čistky v CCCP ale proti komu,proti prisluhovačom fašizmu,banderovci utekali cez nás na západ a tu vraždili našich ľudí,
A čo sa robilo v demokracii to isté len je ticho,hynuli ludia po milionoch v USA od hladu ale o tom sa písať nesmie lebo,,,?,,,
Celé mestá v USA zostali mrtve len to akíci nechcu počuť lebo studená vojna musela prebiehať na východnom fronte,
Rastík
Kukni si pekne pochody Banderovcov v Kyjeve a vládnych predstaviteľov ako tam hajluju to je prejav fašizmu,,to že to toleruje EU znamená že su na tej istej línii ako Adolf a nový Mníchov može začať,,
Ibaže my sme sa už poučili,teda naši otvovia čo je fašizmuz a ver že k tomu aby sa rozmohol nanovo nedojde,,,
Pekne si sadkaj a uč sa dejiny nie gogle a wiki,,,ale reál,
Stalin ten diktátor a = ked bolo zle tak Churchil s celou západnou elitou leteli za ním s anglickým zlatým korunovačným mečom ako dar plus daľšie všimné hodnoty len aby zatlačil na.Adolfa lebo už im dohorievala sviečka v Británii,
Treba vidieť suvislosti,
Eroosvelt
Treba si kuknuť vlanajšok,Čurkin apeloval celé týždne v OSN nikto ho nepočuval a fakticky na to svet kašle,pretože čisto byrokraticky doteraz na UA nie je vojna,ani vojnový stav stále je to "iba" protiteroristická operácia,
Nie je vyhlásená genocída ani po uteku takmer milion ukrajincov k rusom,pozor ukrajincov aj ked maju ruské korene,,
Neviem ako by.EU reagovala keby milion čechov ušlo na.Slovensko pred zabíjaním,,?,,ved to su ľudia iného štátu a OSN je ticho,
Keby bola RF armáda zasiahla je to otvorená vojna a už to možno máme aj my za sebou,
Prioritou bol Krym a ochránenie ľudí,,
Duma naivne verila že UA bude rešpektovať referendum na východe,,
Ako vidno s fašistami sa ani nevyjednáva ani sa im nemože veriť,kto tvrdí že ich označujeme neprávom nech si pozrie ako Kyjevská smotánka veselo hajluje na pochodoch Banderu,
Ja mám 2 guľky,,len nie su veštecké,,,,
Nechcem dať link abyma nezmazali ale Novorosijci dali dokopy cez 150 Samohýbných hufnic Dana čo zostali po ukrajinch na poliach,opravili ich v strojárskom závode,týžden dozadu boli pekne zoradené na ploche,,celkom slušná palebná sila,,nechcel by som byť v ua zákope ked to tam dopadne,,
Tým mudrejším vzdelaným preložím zhruba čo mu vraví Zacharčenko
= Tam nehynu tvoji vojaci ale fašisti,oditite v mieri,
= Toto nie je tvoja zem toto je moja zem ja som sa tu narodil a vy ste začali zabájať nás,,,
+++
No tak až bude ten koniec tak si treba ešte poriadne užiť a nie stresovať,,
Podme na žurku,,
Matiak
Čo máš za problém,,nahod záväznu objednávku a máš čo chceš aj tie tvoje nové AK,,
nie nič Kiskovi radšej nepošlem lebo by som bol možno prvý nedobrovoľník na východnej čiare ak by ma nezabásli,keby som mu poslal,,,
Rak
+++
Škoda že ti to zmažu ale stojí to zato,krásne rozpísané,,,)))))),
nejdem sa miesat do vypoctov pretoze je to o nicom,fyziku jednoducho neoklamu,cez Slnko ked nabijam tak mam 20 x 8.55 Amperov, a to mam kable dimenzovane koli istote na 2 nasobok,aj tak pri riadnom svite su koncovky horuce ze mozte uvarit vajce,pred 12 rokmi Gm vyrobil 2000 ks elektroaut ktore potom sejkovia odkupili a zosrotovali,vtedy ,mali dojazd 400 a druha generacia 750 km,rychlonabijanie trvalo 20 minut cez pol metra hrube kable,a to bol cisty elektro
nabit sa da vsetko avsak treba ratat ohromnu teplotu,tym padom saj roztaznost materialov,
mobil,pc,tablet s 4 ah baterkou je ina kava ako auto kde sa to rata na kw,
baterie su problem dlhotrvajuci aj pri zaloznych zdrojoch,uz roky,
skor davam buducnost vyskumu co robia fini s dvojzlozkovou baterkou na baze chladiaceho media okolo baterky pri stabinej teplote a oddelene poly plus minus aj platne a iba spojenie vytvori prud,
nedavno sa dostali do predaje lifepod akumulatory tie znesu 8000 cyklov na totalne vybitie,
uvidime co bude,
Milosblbec
Nooo pekné čísla,,ibaže rus má 3x menšie výdavky ako slovák na život,tak kto je na tom lepšie,,?,,
Rusi sa chystali aj do Tatier ale ked videli v cestovke že čo maju dať za jeden obed tak sa vybrali radšej do Dubaja a tam to maju lacnejšie,,a maju tam aj sneh a zjazdovku synak si predstav,,
Sos
Má v tomto pravdu,museli by.vymeniť šéfa štátu v Turecku,kým je tam tento a má podporu silových zložiek usáci si tam neprdnu,,Erdogan kým žije nebude kadiť tak ako mu zapískaju,
Ten bus som kukal teraz na rf aj uatv,,no bol to riadny masaker,jeden čo prežil to stočil mobilom,vo vnutri hroza na kope,,
A to vonku nebola iba krv tam tiekla už kapalina z busa von od vane,a miešala sa,vo vnutri ani veľa krvi nebolo lebo všetci mrťvi boli na kope v uličke vzadu a v strede nie na.sedadlách,len je divné že trvalo celé hodiny kým tam dorazili a stanovisko vojakov bolo 200 metrov od autobusu,
Odporúčame