Putin: Rusko sa dostane z krízy do dvoch rokov
Idem to rozviesť pomaly a geopoliticky spojiť suvislosti ked už odpad chlasce niekde jim bina a wolkera a daju tu pokoj,
Pospájajme suvisiace veci = najprv rozvraty v Lýbii,a Egypte,Kaddáfi im vyšiel v Egypte usáci pohoreli aj to zásluhou rusov,lebo sa s nimi išli vládne špičky armádnych dostojníkov poradiť do Moskvy,
Takže nasledovala zároven Sýria,Assad prvé kolá ustál s ruskou pomocou,tak sa zamerali na Ukrajinu a Krym,a tam zasa pohoreli ked to vezmeme tak ako je,
Kto sa vyzná v zemepise tak vidí že usáci postupne sťahovali doslova slučku okolo Ruska,prečo nejdu napríklad na juh Ameriky kde su takisto obrovské zásoby surovín,?,
Jednoducho preto že tam nič nie je vybudované,a museli by začať od nuly,v Rusku maju vybudovanu celu infraštukturu od ťažby po distribuciu,
Kedže sa to nedarilo ani mocensky silou,ani zmenami okolitých bábkových a banánových vlád tak to skušaju manipulovať umelým znížením cien ropy,
Lenže kto na tom zarobí a kto bude ešte chudobnejší,?,
mudri odpoved vedia,