Putin: Rusko sa dostane z krízy do dvoch rokov
Pozrite si čo vlastne VVPutin vraví jesli vy ponimajete po russky,
Idem konšpirovať,je jasné že v pozadí toho všetkého je iná hra,rozputaná sionistickými silami,teraz je otázka aká hra sa rozputala,pretože EU zona je v utlme už 7 rok a hore nepojde,Grécko to začalo a ťahá za sebou celý juh a juhozápad Europy,ekonomovia už roky umelo stabilizuju HDP fiktívnym rastom ničoho,druhá vec,USA su v pi,,,len to nehlásia verejne dlh maju taký že sa nedá nikdy splatiť a ani nie je čím,prečo zrazu po 50 rokoch sankcie na Cubu zrušené,pretože to k ničomu neviedlo a to je iba prd ostrov voči Rusku,bez ekonomiky a surovín,takže aká hra sa rozputala,umelo vyvolat paniku,zdvihnut špekulatívne mandle na burze a pripraviť sa bud na totálny kolaps amíkov alebo rusov,podľa toho komu to v pozadí vyhovuje a bude mať z toho užítok
To je iba uvaha ale myslím že nie som daleko od pravdy v historii už padli iné veľkoríše ako su tieto dve,