JoGa
niekedy to fungovalo tak ze to bolo viazane na burzu v Tokyu otvorenie aj zatvorenie burzy podla Tokya ak sa nic nezmenilo malo by to byt tak stale,ak sa niekto teraz hybe po burze nech sem hodi info ako je to teraz previazane,
dakujem
JoGa
niekedy to fungovalo tak ze to bolo viazane na burzu v Tokyu otvorenie aj zatvorenie burzy podla Tokya ak sa nic nezmenilo malo by to byt tak stale,ak sa niekto teraz hybe po burze nech sem hodi info ako je to teraz previazane,
dakujem
limit.pekne slovo oznacujuce bezbrehe plytvanie nasimi danami,
preco sa stanovuje limit
.bez limitu len nech si na to poctivo zarobi nie nakradne a nie rozmyslat ako osekat ludi na minimum.preco ma nieco statny uradnik dostat len tak..??..to je chore uz roky a nikomu to nevadi,
po VVPutinovi pojde este tlacovka z Kyjeva Prasacenko tam vystupi s tym ze predlozi parlamentu zrusenie neutrality Ukrajiny,o vstupe do NATO sa vsak nebude zmienovat,,
zacinaju nam pekne sachy na svetovej sachovnici
ktoze to nahrabal a zaistil si najvecsie rezervy v AU mene,,??..
zeby niekto zaostaly na vychode,,??... taki mensi muzickovia pozltli a aj taki predtym cervenkasti sa mi zda,,
kde sa dvaja biju zasmeje sa treti..no bude veselo..
flocky
trocha rozumu by neskodilo
ked sa trafia Topole a Tomahawky nad Slovenskom tak uz ciernu neuvidis len taku ako ma jeden slovenskyaktivista v nicku fotecku,,
seat
ak sem nakuknes buden mat otazku ako je to teraz.este mi treba 16 rokov do dochodku ale uz mam odrobenych 33 rokov lebo mam zapocty od 15 rokov ked som robil riadnu robotu a prax popri studiu,mam narok na riadny dochodok ci ako to je,,??..a este vychovavam deco,ak sa ti bude chciet kukni na to,dakujem.
nechce sa mi prehrabavat v tych zakonoch ako to je postavene,dakujem.
rehu - ideme zasa do seba,,??,,tak pod vyvrat ze nemam pravdu..
v zaznamoch to najdes ze sovieti ovplyvnovali pocasie vypustani rakiet s casticami striebra,ktore sa naviazalo na stopy vodnej pary v oblakoch a sposobovalo zrazky ked bolo sucho,
z druheho sudka su sovietske pokusy podobne ako americky HAARP ktore sposobovali bezoblacnost a pekne pocasie,pri jednom takomto enormne prenesenom mnozstve energie to nezvladol CHERNOBYL,.lebo muselo byt pekne v Kyjeve pretoze okrem 1 maja tam isli aj preteky Mieru.
podobne ovplyvnuje Zem aj americka strana ktora ziskala ciastocne zapisky Nictla Teslu o jeho vyskumoch v oblasti magnetizmu a energiach.
to ze nas caka doba ladova je fakt ktori si len tupci nepripustia,
zaroven dnesna prezrata civilizacia sppsobila take zmeny svetovej klimy ze bez nasledkov to uz nezostane a trpiet budu vsetci,,
nie len doba ladova aj potopy,obnovenie supervulkanov atd..
je to fakt co pisete,novinari vypisuju bludy o plate vonku a nepozru sa u nas ako musia robit ludia pri sikmookych pasoch a za kolko..toto trapi len ludi co su v obraze,novinarov nie lebo by nemali premie keby napisali pravdu o otroctve na Slovensku
premyslajte co z tohto vsetkeho budeme mat ako obycajni ludia..??.
kto sa bude mat ako,??,tyka sa toto niekoho z Vas pozitivne,??..
uvidime co vsetko je za tym aka hra a kto na nej zarobi,
malokto vie ze VVPutin len velmi tazko dosahoval povysenie z majora hore aj to len na plukovnika,pretoze neprechadzal testami,ktore ho vyhodnotili ako potencialne nebezpecnu osobu,ktora sa vrhne do nebezpecenstva a rizika bez rozmyslania a vydedukovania nasledkov,
to je fakt,takze este ruleta nie je dohrana.len dufam ze nebude gamalucova,
domino efekt uz nastava internetove predaje su od obeda v Rudsku zastavene,neda sa vyratat kurz lebo o lieta ako raketoplan,
polovica euro firiem co robila cez nemecke firmy aj sk podniky su v haji lebo vyrobky su nepredajne,,
iba idiot sa tesi ze si znicil trhy,
naserme rusov odstavia nam krv v privodnych zilach a potom budeme tancovat pred cinziakmi pri ohni ako nam je fajn..
klobasa
ty sa radujes z toho ze budeme mat 50% nezamestnanost ked nebude kam vyvazat lebo si znicime trhy,??::
si genius ako Euroval.nesedis nahodou v Bielej Bude,?.
na obed som pocuval p.Lattu z Pravdy,velmi ho novinarka nepustila k slovu ale zhruba takto
- nikto normalny sa z toho nemoze tesit pretpze pride retazova reakcia,ovela viac pada ukrajinska mena a to nie je zasluhou sankcii ale toho ze nemaju ekonomiku ani suroviny,za tym pride retazovy pad eurozony pretpze velmi vela vyrobkov ide cez nemecke firmy a tie hlasia riadne prepady zhruba 3 dni pretoze sa im tak zdrazeli tovary v Rusku ze su nepredajne a do Ruska ich dovaza Cina a je otazkou par tyzdnov kym vyplnia ruske trhy,
vecer oznamila Cina ze ide vrazit miliardy do ruskej vyroby a tovarov,samozrejme nieco za nieco,
sankcie,koho sa vlastne dotkli,? ti starsi sa pametsju ako nam koruna isla do haja a co obyvajni ludia z toho mali.? kto nemal miliony v banke tak to nepocitil lebo sa mal takisto na hov... ako pred padom meny,,
cize stale plati to stare.clovek si zije pani sa bavia a karavana ide dalej,pretozdev Rusku uz davno nie je socializmus to by mali oznamit do Budy.
seat
jedna vec je pravda a to ze sme mali velmi kvalitnu nielen rozviedku ale aj odbornikov na kriminalke a v rozviedke a vsade kde bolo treba a je tiez pravda ze to boli vzdelani ludia ktori radsej odisli po 89 roku ked videli co je tu za bordel.
k mojim susedkam dochodkyniam nosia mladi bez roboty ako VPP obedy a usmievaju sa,lutuju ake tetky ubohe a tie ubohe tetky robili pol zivota upratovacky a udavacky su vedene v spisoch,to cloveka netoto ale to ze k dochodku dostavaju raz taku cinzu za to ze udavali,a tak to funguje v celom state,preto stat nefunguje,
je rozdiel ked bol niekto v statnych sluzbach a sluzil vlasti a ine ke bol a je niekto udavac a zostalo mu to dodnes,
kto da zaruku ze za 25 rokov nie su udaje v tych zaznamoch zmenene a zasa sa niekto bude vrsit na ludoch co o nicom nevedia,,::???::.
Radšej by som si dal pohrýsť ruku psovi a zasadrovať ako znova štrngať,
Ale sme si vyštrngali,,,kua,,samé krásne veci o ktorých sme snívali,,
Bezdomovci,nezamestnaní,chudoba,soci
To mám ale krásny príspevok,väčšinou my ho neuverejnia,teraz áno ale aký krásne upravený a skrátený,,nádhera,,
Takže ešte som zabudol
Cenzuru,,
Radšej by som si dal pohrýsť ruku psovi a zasadrovať ako znova štrngať,
Ale sme si vyštrngali,,,kua,,samé krásne veci o ktorých sme snívali,,
Bezdomovci,nezamestnaní,chudoba,soci
Presne tak všetci "demokrati" pľuju na Rusko a zhovaduju ho,,
Rusi vedeli čo robia v Afganistane,to isté dokončili v Čečne a je klud,to isté robil Kaddáfi sj Saddam aj Assad,su to boje rodových klanov kde vládnuca vetva vyčistila neopriateľské klany a nikto sa nezabíjal,akonáhle im tam niekto začne dávať infuziu v podobe demokracie a ludských práv podporených výcvikom a zbranami nevedia čo od dobroty a začne tanec,
Karabach a celý Kaukaz bol prečistený a bol klud,keby boli nechali takto vyčistiť Afganistan a nesra,,,,li sa do Iraku,Syrie,Egypta,Lýbie atd bol by klud aj tam,
Ibaže toto všetko je o zisku zbrojárskych firiem o ničom inom,preto ide umelo rubeľ dole lebo dolár je uplne v pi,,,,len ho treba nejako povzbudiť a zachrániť a tak vymyslíme dalšie vojny,čo na tom že može zakapať celá civilizácia,hlavne že budu bubáčiky,
Seat my to vieme ale
Uverejni to niekde verejne aby si to prečítali aj všetci ti sporitelia,,a myslím že veľa pánov nebude stačiť utekať,,
Odporúčame