Ked budu cvičiť na.Šumave tak bude.NATO spokojné,,?,,
Ked budu cvičiť na.Šumave tak bude.NATO spokojné,,?,,
Pomýlený hlavný stan
Kukni do roku 1983 sever Russii,,,vrt hlboký 15 km,pustili dnu mikrák a nahrali spev pekla,tak to nazvali,ked sa hýbu litosferické dosky Zeme,,
Ale inak máš pravdu "skoro" nič nevedia,
Kto mal priemerný príjem tomu to už može byť šumafuk,vláda dnes stanovila dochodok na uroven 300 eur daný zákonom,ako minimum,
Škoda reči ,chudáci ľudia,zdravie v prdeli spokojná staroba tiež,
Obmedzený je novinár,či ráno alebo poobede je vždy tlačenka po Galantu ľudia a robota,a po Levice sa to už vyčistí a je veget ale stále sa v pohode sedí,
Dajte zábery z vlaku každých 50 km ako sa vyprázdni a v Zv je už 50% fuč,
Ak sa nič nemenilo tak Košice Ba,cez Zv boli vždy radené tak že idu prvé 1trieda miestenky,spací a pošta a potom normálne vagony,už roky takže spev do neba od novinára,do tých prvých sa ani nedostaneš lebo sa uzamknu ked su plné,vždy to tak bolo,
Rafi
A to sa nedá kupiť lístok rovno v Košiciach,,?,,tak potom toto nedomysleli trocha,
Neviem vždy som mal miesto na.sedenie,raz v lete sa mi stalo ked bola výluka a dali menej voznov že som musel stáť,ale inak vždy v pohode aj ked idu študáci vždy je miesto,
Cato
Okrem hrubých čísiel by.som prosil uviesť konkrétne koľko samovrahov bez rozumu by vzalo v EU zbran proti rusom,,?,,
Cato
Okrem hrubých čísiel by.som prosil uviesť konkrétne koľko samovrahov bez tozumu by vzalo v EU zbran proti rusom,,?,,
Ale no páni novinári nemalo tam byť zlé Rusko,,?,,
zrazu je na západe otroctvo,,ved doteraz tam bol raj či ako,,?,,
V Jemene zasahuju jednotky armády začali boje v predmesťí proti odnoži Al Kaidy po utoku na školákov,je vyhlásený stav ohrozenia,
No a gentlemani sa chovaju ako gentlemani a gentlemansky zabijaju gentlemanov
17.55 UTC
Al Kaida odnož udrela teraz v Jemene,výbuch zabil 15 školákov 10 ťažko ranených,autobus plus okolité domy,
Zem =objasnenie
Tu nejde o ropu a rubeľ,tu ide o zničenie ruskej ekonomiky,a teraz mysli ,rus nie je blbec vie to,čo urobi,,?,,pripraví svoj národ na ťažké časy,
Ale na rozdiel od nás nemusia nič kupovať všetko maju svoje,my sa tu budeme usmievať tak do prvého kvartálu ked už nebude komu predávat a všetko sa utlmí,dobehnu výroby a potom čo,kto bude kde investovať ked nebude odyt,trhy su prepchaté výrobkami všade je nadhodnota ale čo bude chýba ť to budu suroviny,
Ak budu rusa tlačiť do extrémov tak na to doplatíme my,zmení sa obchodný systém aj zmluvy,zbytočne máš dohody na 20 rokov,pri sankciách začnu platiť silové riešenia,ja mám ty nemáš ty chceš,,,?,.tak zaplatíš to čo poviem ja a v takej mene,/,nechceš,,?,,hľadaj inde,
Merkelka toto nerozchodí,tu nejde len o Rusko,niekto rozohral veľmi vysoku hru z názvom buducnsť ľudstva,obrovské štrajky sa chystaju po celom juhu od Grécka po Španielsko,mimo to dnes v Dáždanoch po 25 rokoch znelo na obrovskom proteste znovu = MY SME NÁROD,MY SME NEMCI,MY SME TU DOMA= najväčšia demonštrýcia sily od pádu muru proti cudzím prisťahovalcom do Europy,
Umelý pád rubľa nebude nič oproti riadnemu krachu celého systému,vo svete,
Zem
Dobrá konina bridlicové ložiská budu držať cenu dole,,zaiste,,pod hranicou 75 doárov su stratové,iste sa.aj arabskí šejokovia.budu usmievať ked budu mať z mesiaca na mesiac menšie príjmy a kolaps bude všade kto je napojený na ťažbu a to je každý od výrobcov čerpadiel až po šoférov cisterien,
Mpoklu
S tým Karabachom si to treskol,kým tam boli dislokované soviestske jednotky tak bol klud,vždy ráno zobudili domácich granátovou rozcvičkou a ti vedeli že sa maju správať slušne,ked sa ráno neozvali hned sa domorodci mlátili medzi sebou,
Leo
= Áno lebo USA,,vdaka nim je Taliban,dovtedy to boli Dušmani bojujuci v horách,po uspešnom výcviku a desťročia trvajucich dodávkach zbraní su z nich plnokrvné samovražedné bojové jednotky z názvom Taliban,lebo USA,
UsA si vypestovalo hada na.hrudi a trpia nevinní v celom svete,
Mor na nich všetkých,
Trut
Sedel si niekedy v lietadle,,?,,čo vidíš opticky pri dohľadnosti 350=400 metrov,,,?,,,len sa pýtam,aj keby si bol v stihačke,,
Nič,
Odporúčame