Olééé
Zasa si trafil,,nie sme závislý od turistov vobec nie od ruských,,chod to povedať do rádia aby to každý počul,Sk zriadili lety do pobaltia aby nahnalo ľudí do hotelov su stratové ako pes platíme ich z našich dani,a litovská cestovka narieka že čo to stvárame ved poblatské štáty su celkovo tak zle na tom ako ukrajina a bežní ľudia na to nemaju,hlavne ked vidia tie ceny v Tatrách,
A chod sa opýtať hotelierov akí su nadšení že im tam takmer nikto solventný nepríde tento rok,
Ruské cestovky vyhlásili jednoznačne .bohatá ruská klientela uprednostnuje domáce Soči a oslavy v Egypte a.Turecku pri mori,

