Rusko 3 roky.,,?,,.bez dodáviek,,,
No otázne je akých,,,maju všetko čo je treba a čo nemaju za.3 roky vyrobia,,
Ale mi bez surovín,,,,end,,,, jadro,elektrárne,vykurovanie,rafinérky,chemické fabriky,oceliarne,výroba áut,ekektroniky,,,= STOP,
Rusko 3 roky.,,?,,.bez dodáviek,,,
No otázne je akých,,,maju všetko čo je treba a čo nemaju za.3 roky vyrobia,,
Ale mi bez surovín,,,,end,,,, jadro,elektrárne,vykurovanie,rafinérky,chemické fabriky,oceliarne,výroba áut,ekektroniky,,,= STOP,
Inzertný oznam urýchlené vydanie,
Oznam ZIME
Tento rok máš trvať 29 dní ak bude všetko ok tak ešte o den viac pitom musí nastupiť jar a teplo,,jasnéééú
EU rozhodlo,,,
Vľavo kaktus ,,v pravo topoľ
Vyrastá nám anti,,,,,,k,,,
Uderka začína,,,
Pichliačik = nože mi povedz čo si z toho nástupného dovolí v Blave mladý začínajuci,,,?,,
Ani za.1500 nebude skákať vysoko ak naberie uvery aby slušne žil,,
Sa preber za tu sumu nebude vo Viedni sedieť ani hajzelbaba na stanici v 3 cekovej skupine,,
,,za socíku si mal podporu 50,000 byty ti dali tiež netriasol si sa či to zaplatáš pretože energie boli zhruba o 5000% menšie ako dnes,,a to som ešte ubral,,
Tak počítajme inak,
Nástupný som mal 2500 po 2 r,o 3 triedy = 5500 korun,
Uver na byt,auto,stavba garaže = 90,000
energie a nájom = 150 ,strava.na mesiac = cca 450/500;korun,
Uver = 2000
za 2,5 roka som mal všetko splatené lebo som bral nadčasy za vodičov čo nechceli jazdiť na západ,,
Otázka = kolko mi ešte zostalo keš po zaplatení na mesiac,,,?,,,
Keby som nežil už v socíku dnes nemám ani na tu garáž nie to byt,,
aha takže najlepšie bojové lietadlá na svete vedia vyrobiť ale civilné už nie,,,fajn uvaha,,
aha takže najlepšie bojové lietadlá na svete vedia vyrobiť ale civilné už nie,,,faj uvaha,,
Shark = predstav si že vrty sa daju uzavrieť,to ti nepísali v prírucke,,,?,,,
Shark = oprav si to rýchlo lebo budeš mať pruser,,
Tebe dolár nesmie znehodnocovať,,,,,
Ná kedže chýbaju nové humorné relácie typu = kedy dobehneme rok 89 ,,,??,,tak aj toto príde vhod,
Sos= to bol vtip ale dobrý,,,vraj zamyslieť sa,,
Oni nemaju čím maju tam preparáty z činy ako nanotechnologiu a zaseklo sa im to tam,,
Myslíš = Kublajchán ,Huni,Atilla,Džingischán,,,?,,
To neboli rusi aj ked prišli z východu,,oprav si manuál,
Ešte Kolomojskému funguje tv kanál,,?,dlho som nekukol tak neviem,,
Príde o veľa teda o všetko ked to padne všade mal vlastnícké podiely a zisky na východe,,
Ľudia ho tam miluju až do hrobu,,,len ho nevedia chytiť ked sa ukryl,
Wiliam= píšeš nesmieme tolerovať,vrátim ťa do reality,,
My aj kopa štátov sme len taký prd vo vetre oproti mocnostiam ktoré stále hýbali svetovými dejinami,od nepameti to tak bolo,/Rusko,Anglicko,Usa,Francuzsko,Nemecko,/
My niektorí ako čestní ludia máme morálne zásady to však neplatí pre tých ktorí su vyvolený,
Tak aká právo v štáte je len na papieri podobne ako rovnosť pre všetkých,,
Je to smutná pravda žiaľ
Stále dávame rozhodovanie o smerovaní štátu,ludstva a buducnosti do ruk politikom sucim niesť pomenovanie vlastizradcovia,
A stále sa nepoučíme a robíme tie isté chyby,vkladame doveru do ruk falošných ľudí,
Fabo = plyn a ropa nie su elektrina,vieš ich uskladniť aj uzavrieť,
Aha Teraz-ky mi napíšeš že z čoho budu mať zisky,,,?,,,
Tak podme dalej = zlato = najväčšia ťažba vo svete tohto roku,stretegické suroviny pre elektretochniku ,niob,molybdén,striebro,platina,,,atd tam máš niekde Mendelejevovu tabulku prvkov možeš čítať,,až do konca,otváraju celoročne severnu morsku cestu pre prepravu surovin z Europy do Japonska,čas su peniaze,preto tá flotila ľadoborcov,atd
Vesmir treba dať dole aj posádku z ISS,vyniesť hore zopár družíc,atd,
A tie zápsdné firmy mozu byť lahko zoštátnené a potom aj mozog aj technologie zostanu v Rusku,stačí ich len nasierať dalej,
Osobne ma ani nestve ze aj mne sa vyrata maly dochodok ak dozijem lebo som mal maly prijem za sociku,ale dnesni 70 rocni co ma ucili pri starte ked ich vidim ako zivoria a makali cely zivot tak mi je zle z celeho systemu a vladnutia kam to dospelo a speje..
jednym slovom
hnus
je mi na bliti velebnosti.....
teraz som cinanovi rozumel a ma pravdu.+++
tak ak Svajciarske veru..
zatlapkat Vladkovy..prosim aplaus..
nemozem napisat co chcem ale domyslite si
dokedy mi budeme vladat tahat statnych zamestnancov.ktorych je cim dalej viac a hlavne indicku mensinu ktora o chvilu bude vecsinou...
znizovat sa nebude - nic nove ako vzdy nedodrzane kecy od vladnej moci,
vyber dani o rok - zbozne prianie-
narast HDP - priane je otcom myslienky nakreslenej rok dopredu na papier.
20 tisic novych -
ano ,podotknem - len ciastocny a docasny narast,pretoze vecsinou ide o stimul cez zamestnanie podla novely ked dostamne podnikatel dotacny stimul na 2 roky, ked zamestna absolventa do 28 roku ked je 3 mesiace na urade prace,cize o 2 roky ich mama na urade zasa,
no a pockame si este ked pride dalsia zima a sankcie a ceny vyletia ako tornado to bude HDP,,,,,,,,
pichliac - nie su ateisti - su to pravoslavny..
iba pre info..
inak skoda reci,
teraz davaju to co som nedavno nadhodil - ze nam tu budu radikalni islamisti behat po Europe,,to bude tradosti,,
no a teraz to potvrdila nemecka tajna sluzba ze sem budu chodit ako utecenci vycviceni teroristi zamerani na podporcov usakov a NATO.
nadhera,,,
este Novorussia bude kludnejsie miesto pre zivot ako Europa, .
Odporúčame