Akurát nejakí pablbci sa nechávaju počuť že rozputaju ozbrojený konflikt na Kaukaze proti Rusku,,,,,no tak sa aspon Kadyrov dočká a užiju si tam,,,potom nech nenariekaju nejakí fanatici ked si Kadyrovci budu močiť nohy v Stredozemnom mori,,,
Akurát nejakí pablbci sa nechávaju počuť že rozputaju ozbrojený konflikt na Kaukaze proti Rusku,,,,,no tak sa aspon Kadyrov dočká a užiju si tam,,,potom nech nenariekaju nejakí fanatici ked si Kadyrovci budu močiť nohy v Stredozemnom mori,,,
Myslíš ten štát čo doterz nemá na východe krajiny uzákonenu hraničnu čiaru podľa zásad deklarácie OSN o uznaní hranice štátu,,,?,,spýtaj sa vlády v Kyjeve čo robili celé roky ked doteraz nemaju uznanu hranicu,,,
Dával som to aj s počtami na iné vlákna kde to zavreli pár dní dozadu,,vdaka za potvrdenie,
Čína začína vrážať obrovské prachy do Krymu,budovanie výrobných fabrík na základe poľnohospodárskych produktov,infraštrukturu a nové komplexy,,,,tomu sa vraví obchod a spolupráca,
Akurát počuvam tie kydy ako 28 štátov a EU stojí za Ukrainou,,,,,
Hej a nás dokopy je toľko ako jeden okres v Číne,,,užasná sila,,,
Hanba zapredaným politikom,
Noo,..?,polovica Allah Aghbar už má dávno urobené zmluvy z rusmi,,,a tých pár náboženských fanatikov da rýchlo do pozoru Kadyrov ak by tam od juhu chceli robiť bordel,
A čože chýba ukrainskému analytikovi,,,,?,,,vadí mu že západní Slovania ešte neotvorili druhý front,,,??,,,,,ak mu len to chýba ku šťastiu,,aj to može byť,,,vezmeme si nazad Podkarpatsko a bude pokoj,,
Porošenko mohol kecať kolko chcel,východ chcel vtedy rokovať,bol hluchý,,
Podľa posledných správ čo viem začala nová ofenzíva od Luganska a zvyšky Ua vojakov upaľuju na západ len sa tak práši,,
Už sa to hrnie na Slaviansk a otváraju sa celé frontové zony,,
Nooo,,,,,?,,,,bude horuco v Kyjeve,,,
Velo=dufám že tieto svoje fantasmagorické bludy vysvetlíš potom obsiahlo tak isto ako Havel ked príde vdaka sankciám pár milionov ľudi v EU o prácu,iste sa postavíš so svojou obhajobou sankcii na námestie pred rých ludí,,
Prajem ti potom skoré vyliečenie zo zlomenín,,,,,
Spýtaj sa poliakov čo robili na Golandkých výšinách ešte za čias VZ ako jediní z VZ tam mali svoje roty v misiách OSN,,,počas studenej vojny,prečo asi,,,?,,Poliak vždy vedel kde sa strčiť aj ked sa každý potom nanho vytentototo,,,,,
Tiaž som ľudomil,omilostil by som ho aj s ostatnými,,na opustenom ostrove obohnanom mínovým poľom do konca ich biednych životov nech sa tam žeru medzi sebou,,,
Presne tak,Kyjev bude mať čo vysvetľovať matkám kde su ich deti odvedené v troch vlnách do boja,,a to ešte ked prevravia otvorene personály nemocníc kde mali za ulohu kým fungovali baterky písať z mobilov vojakov sms že všetko je v poriadku,a vojaci sa im už nepratali do boxov,,,,
Totálna deštrukcia Ua vojska už niet koho ,,,,,
Za toto by mal byť zostavený nový svetový tribunál za sudenie toho čo sa stalo,ptetože Haag je len výsmech ked im sudy trvaju 15 rokov kým k niečomu dospeju,
Ako mohli rusi anektovať Krym ked tam vždy žili aj boli,,,,,
Neanektovali USA náhodou 2/3 sveta kde nemaju čo hľadať a nikdy tam neboli ani nežili,,,?,,
Bože už ho zasa pustili na prechádzku,,,?,,lieky prestali učinkovať takže zasa máme o zábavu postarané,,,,škoda že ešte nevymysleli klávesnice čo by nedovolili písať ľudom s.IQ pod 59,,
No a ako čítam Penta hromadne skupuje médiá takže o chviľu budu takéto príspevky len minulou fikciou,,,
Putin sa može na chudobnu západnu časť vysr,,,,,, východ sa za pomoci Euroázijského zväzu pozbiera a vytvorí samostatnu ekonomicku silu mimo UA,,su tam nerastné zdroje,80% všetkého priemyslu Ua,taže DPH aj s HDP nepotečie do čiernej diery v Kyjeve ale zostane na rozbeh a obnovu východnej časti,,,tam to ešte neskončilo,ešte zostáva na severe Ruský Charkov a prístupový koridor po suši na juh ku Krymu,,,,
Kyjev si zo zvyškom skrachovanej UA može robiť ťo chce,,,ved za plyn im vdačne budu platiť bohatí slováci ktorým tu rastu už roky švajčiarske dochodky a od dobroty nevedia kam ísť k moru každý mesiac na dovolenku,,,
A robia za plat menom pán Boh zaplať,,,,,hlavne že v nedeľu maju omše,,,aj to treba ovciam,,,
Shark= oficiálne ranajšie správy,pravdaže podľa teba klamstvo,
OSN zrazu priznalo že na východe krajiny je viac ako MILION utečencov,,,v Rusku,
Tak isto su pravdy o stratách UA armády spoku takmer cez 80,,,tisíc,zabitých,nezvestných,zbehov,
Ked sa pýtali ľudí v Lugansku = zaspievali im uryvok ukrainskej hymny a dodali = s nimi už nikdy viac žiť nechceme,
Putin ráno odletel rokovať do Mongolska,to ti je Shark dnes taký bezvýznamný štátik na uzemí ktorého su však obrovské nerastné zdroje vzácnych kovov,a kedysi to bezvýznamné Mongolsko ovládlo celý vtedajší známy svet,,Džingischán sa hovorilo tomu pánovi,,,,,historia sa vracia a opakuje,,kto sa nepoučí prežije ju znova a krutejšie,,
Význam slova demokracia a slovenský politik či zástupca silovej zložky tohto štátu sa po predchádzajucich udalostiach stali u mna hodnotou menšou ako wc papier,,,
Opovrhujem vami viac nie ste mojimi zástupcami,
Raz príde čas že si tu budeme musieť urobiť zasa poriadok sami ked nás neberiete vážne,,,
Odtajnený denník VVP podľa ČTK
1= jar,čerstvý vánok na Ukraine,
2= Leto,3 x sankcie proti RF,
3=jesen ,EU pada na hubu,Ukraina už dávno,,
4= zima,Novorossia má obstarané teplé prádlo tak ideme do brloha,nechceme byť rušený,,
5= Ak Usa a Eu nepochopia čo je to nechcieť byť rušený
Ľahko sa može stať že na jar buduceho roku / Máj/,
Sa bude ruská armáda opaľovať na pláži Omaha,,,
Významný spisovateľ potom člen ČK tiež bojoval,dožil na Cube,
Shark = ak to nezmazali = kukni si zopár videií z bojov hlavne nočné utoky Uraganmi,a potom si pozri fotky z druhého dna a len tak odhadom si zrátaj tie kopy šrotu po UA,,,
Hej a ked sa aj veteráni vybrali do ulíc na protest boli rozprášení ako psy,,
Hanba,,,
Odporúčame