tak teraz este toho joza raza, nech je to jednym vrzom, za nedovolene ozbrojovanie v klipe
tak teraz este toho joza raza, nech je to jednym vrzom, za nedovolene ozbrojovanie v klipe
a ten graf este hovori, ze ceny sa zastabilizovali, takze v roku 2017 boli napriklad NIZSIE ako za Mikllosa v roku 2003 (a to medzitym inflacia a medziotym rast prijmov obyvatelov)
vyrazne zvysenia boli v obdobi vlad Dzurindu a Radicovej vlady
vyborne zbino, lepsi graf o tom, co je to stabilita cien energie, si ani nemohol dat
nuz museli byt nizsie, ked hned na zaciatku grafu je o kolko ich Miklos ZDRAZIL, takze pred jeho zdrazenim nizsie museli byt
komu sa to nechce citat, tak Ivan Miklos zdrazil elektrinu o 20 % a plyn o 44 %
zopakujem, lebo niektori ludia cisla hned nevnimaju:
Ivan Miklos zdrazil elektrinu o 20 % a plyn o 44 %
takze do volebnej kampane Smeru sa po Matovicovi zapojila este aj NAKA :-)
oh, taky šanta klaus pred sud predvedie jedneho psa za druhym, aby vypovedali, ze oni si to nemyslia
ale maju, musia este dodzubat Elan za videoklip :-)
cena plynu sa v D1 a D2, cize v najviac chranenych kategoriach u dvoch najvacsich predajcov plynu nemeni, u jedneho dokonca zlacnuje
takyto bordel mas na mysli?
preco nie? jeden moze byt najkrajsi diler a druhy najzvodnejsi danovy podvodnik
chcem, aby sme sa tu vsetci ukajali nad tvojou fotkou - taky grupac
ehmm, naozaj by si chcel/chcela platit ceny ako platia velki odberatelia? :-D
a ty si mal predstavu, ze prechod zo socialistickeho hospodarstva na trhove bude zadarmo? Tie dlhy su danou za to, ze prekopavame celu ekonomiku a ze sa snazime udrzat socialny zmier a ulahcit prechod Slovensku - bez dlhov a zahranicnych investicii by toi neslo
teraz pozor pri cislach o deficite - my zatial nemame vyssie minus v statnej kase ako je planovane - teraz je to cca minus 1,8 mniliardy, na cely rok je naplanovane minus 2 miliardy, takze sa ide priblizne v intenciach schvaleneho rozpoctu
ale verejne financie netvoria len statne ucty, ale aj dalsie subjekty a tam to moze sklznut do hlbsieho minusu nez sa planovalo
kto tzaplati nas statny dlh? mozno nikto nikdy a budeme ho tahat donekonecna, ale dejiny nas ucia, ze prevratne udalosti sa vyskytuju dost casto
su tam nejake rozhodnutia US, ktory zahrna aj vratky, ale to nie je podstatne
trestny cin bol spachany, a ci tam boli este dalsie okolnosti, setri teraz policia
to len miestny žaludí národ to nevie pochopit
to je slachetny clovek - dobrovolne vratil, to co potiahol :-D
dodavatel energie si stanovuje ceny
ved vravim, nevies nic, tak si to dostuduj
spravne - novy superzlepenec musi byt zasadovy a znizit platy policajtom, uradnikom a znizit dochodky
potom bude nase slovensko slusne a spokojne
ah, plyn sa uz nehodi - takze z vycinov socialneho netvora skrtame plyn, a dame prec aj vodu a teplo, ktore nerastu ani o inflaciu
este by sme ich mohli vyhodit z definicie energii a nech je energiou len elektrina :-)
Odporúčame