aby sa firma vyvinila z trestneho cinu, musela sa priznat
az sa smer prizna alebo ho odsudi sud, ptoom to aj oni budu mat cierne na bielom
aby sa firma vyvinila z trestneho cinu, musela sa priznat
az sa smer prizna alebo ho odsudi sud, ptoom to aj oni budu mat cierne na bielom
podmienkou, aby sa firma vyvinila z trestneho stihania v pripade kratenia dane alebo neopravnenych vratiek je tzv. ucinna lutost, cize priznanie
je to priamo z dikcie zakona
trrt o tom viete, palenio, zbino
narast cien plynu v tarifach D1 a D2 v pripade SPP - 0 %
narast cien plynu innogy - pokles ceny v tarifach D1 a D2
-----
joj, to su desivo nestabilne ceny
inak staci si porecitat clanok, nielen nadpis
stabilne ceny neznamena rovnake ceny
vysvetlil ti uz niekto, ako funguje trhova ekonomika a preco existuje regulacia cien?
stabilne ceny neznamena rovnake ceny
vysvetlil ti uz niekto, ako funguje trhova ekonomika a preco existuje regulacia cien?
udialo sa zvysenie cien elektriny o tretinu, a ta tvori cast koncovej ceny - nic viac nic menej
nebude? ved sa firma k danovemu podvodu musela priznat, ak sa podla zakona chcela vyvinit
uz to ma cierne na bielom, ze islo o danovy podvod
takze dole palenio siri hoax "hranaty lotor sa dusoval, ze NIKDY nebude zdrazovat ludom " a o kusok vyssie uz zrazu ide o "stabilne ceny energie" - :-D :-D
este ho nechat chvilu surfovat a ktovie, na co pride
nikdy netvrdil, ze nebude zdrazovat energie, palenio je tradicny siritel hoaxov
za financovanie kampane ma na krku danovy podvod
dva tresty pre neho, to by uz bolo krute
hovorili a trepal si hluposti
az si do dostudujes, tak sa vrat do debaty
no, mozu este ovracat republiku
niektori uz trenovali vo vladnom speciali
z Tarzanovej prdele...
az si dostudujes, vrat sa do debaty
svaty Peter
az si do dostudujes, tak sa vrat do debaty
stabilne ceny neznamena rovnake ceny
vysvetlil ti uz niekto, ako funguje trhova ekonomika a preco existuje regulacia cien?
staci to nechat na dzurindu, kedze predal distribucky zahranicnym spolocnostiam
ceny by sice neboli ine, ale aspon cast penazi, ktore vytiahnu od slovenskych zakaznikov,, by zostala doma
Odporúčame