pred rokom boli tie otazky rovnako polozene, len to nebolo take palcive, ako ked klimaticke zmeny zazivame na vlastnej kozi
vid. napr. hnutie Brontosaurus
pred rokom boli tie otazky rovnako polozene, len to nebolo take palcive, ako ked klimaticke zmeny zazivame na vlastnej kozi
vid. napr. hnutie Brontosaurus
dnes je opozicia plna slabnucich stran
prichadzaju iluzionisti z PS + kiskoidi, ktori este nevladli, takze este nestihli nasrdit dostatocne mnozstvo ludi
+ kotleba ako temna hmota vo vesmire, je tam, ale nikto nevie naco
tak, tak
pre Smer bude vyhra, ked bude silnou opozicnou stranou. Prirovnal som to kedysi k tsunami, ktore nemas sancu ovplyvnit, len na konci zratas skody. Takze musi "pretrpiet" parlamentne volby a nechat novodobych iluzionistov, aby Slovakom urobili raj na zemi, ktory im lebofico nedal
a o styri roky tu bude bud raj na zemi
alebo moc zase bude lezat na ulici
pozor, to nie je, ze by vo volbach mal 19 %, to je analogicka situacia ako v pripade Kisku, vid clanok:
Potenciál Kiskovej strany je 9 percent, nie 40, tvrdí expert
a naco by teraz isiel do stranickej politiky?
teraz uspeju strany, ktore ponukaju iluzie, vychadzajuce z toho, ze nemaju ziadnu zodpovednost, z ktorych sa velka cast splnit neda, a o styri roky bude moc lezat na ulici a cakat na toho, kto ju zdvihne
dovtedy moze pokojne sediet na sude a spriadat plany
rozmaznane bratislavske deticky, ktore sa na hodinku - dve uleju zo skoly, a potom vysostne opat saju vydobytky bohateho zapadneho ekonomickeho sveta v ovela vacsej miere nez zvysok ludstva, nie su prave najdoveryhodnejsi demonstranti :-)
ale mozu - na spravodajskych kanaloch
esteze tie zemiaky teraz uz pestuje a strazi priroda, lebo ani Matecnaou ani stanovanim pred uradmi v Bratislave, sa krumple/grule/erteple nevypestuju
matecna pestuje zemiaky? to je skor otazka na prvovyrobcov a obchodnikov, nie?
"šKRABAKOVI ODKAZUJEM NECH NETREPE NEZMYSLY!!! Viac netreba!!!"
je to reakcia na tento prispevok do diskusie
fakt tento diskusny prispevok zaujal vela vodicov? :-)
obsazny prispevok, duchovne mimoriadne bohaty :-)
tajna volba je nezakonna?
a ktori poslanci? ti koalicni alebo ti opozicni? :-)
poslanec je nezavisly element, a to, ako ma hlasovat, a ci ma vobec hlasovat, mu nemoze nariadit nikto, ani ustavny sud
vyzvy prezidenta o tom, kolko mu maju navolit, koho mu maju navolit a kedy mu to maju navolit su obsahovo rovnako prazdne ako jeho rozhovor s kozou
ak nie je politicka dohoda, a ta zjavne nie je, tak bude zvolenie ustavnych sudcov tazka zalezitost
a politicka dohoda sa rodi tazko, lebo ako prezident, tak koalicia, a tiez opozicia uz robia kampan pre buduce volby
Polacek, Polacek... nie je to ten, ktory si popijal caj s Figelom a "Tirakom" Mihalom na Roznavskej v Bratislave, ktoru zapchali kamionisti na protest proti mytu?
aaah, je to ten - mohol by teraz nosit vodicom aspon vodu, na revans :-)
o beznych ludi, ktorych to postihlo, sa vtedy jaksi nezaujimal...
takze jedno je nezmysel:
- nechodil tam jeden vlak za den
a druhe je ponuka a dopyt:
- v case prichodu regiojetu nebola v obciach taka vystavba a bez problemov sa jazdilo pohodlne autom az do srdca Bratislavy
marecku, ked uz si progresivny, bud aspon korektny
to tazko - poslancom len za dve strany
poslanec za HZDS, potom poslanec za Smer - a niektori navyse tvrdia, ze je to ten isty kabat, len naruby
Blaha je podla svojich slov cerveny tank, nasiel si publikum a cestu k nemu
ak si mr. Stanke takto predstavuje cestu ako prezentovat slusne slovensko, tak neviem, ci niekde zle neodbocil
Odporúčame