nebol by z toho bezcenny tovar, lebo aj v tom oregone napriek nadbytku cenu ma
akurat by bolo este viac fetiek ako doteraz
nebol by z toho bezcenny tovar, lebo aj v tom oregone napriek nadbytku cenu ma
akurat by bolo este viac fetiek ako doteraz
tak vajdovi bandasku a Igorovi zvysok, za to tyatro s 1. svatym prijimanim v Trnave, kde mu sekundoval pan zupan V., povodnym povolanim bratranec
program progresivcov zatial nevosiel nikam, lebo spisovat lubive dielka je jedna vec a realita druha - a tam len socialne inzinierstvo a vzletne slova o novej buducej spolocnosti nestacia
ano, to by ma tiez zaujimalo, kde soudruzi z OLaNO udelali chybu, ked si za 430 tisic kupili len jedneho poslanca?
to citas ake media, clovece?
vacsinou clovek cital, ako bude SaS narastat, ako bude lidrom pravice, ako bude silny Matovic a ako uz dnesna koalicia nema sancu vladnut a ako najdu spolocnu rec v novej koalicii, kde sa vsetci objimu sprava-zľava - a hľa namiesto to sa aj sulik aj matovic mozu triast ako osika, kolko im percent uberie Kiska s progresivcami
Kiska a progresivne slovensko su nieco ako ta koza v prezidentskom palaci - zatial sme od nich poculi iba meeee
az budu mat za sebou rozhodnutia, aj nepopularne, ukaze sa ci dostanu dalsiu sancu, alebo bude zase moc lezat na ulici
oh, pardon, to su len ciele Progresivneho Slovenska, ale z utajenych materialov novej strany pana prezidenta vyberam
- zlepsit kvalitu mafianskeho statu
- zaviest pravidelnu Linku Poprad - Bratislava a spat
- scelit rozdrobene parcely do jednej (modelovy priklad bude Poprad a okolie)
- kozam dat dostojne miesto v spolocnosti, ake si zasluzia
- zvysit RPMN aspon o 10 bazickych bodov
my vsetci skolopovinni aj neskolopovinni sa tesime na Progresivne Kiskovo, pretoze budeme mat raj na zemi
z ich 13. konkretnych (!!!) cielov vyberam
- v indexe kvality zivota OECD byt v prvej 15 krajin
- v indexe miery šťastia OSN (World Happiness Report) sa nachádzať v prvej 25-ke krajín
- v indexe dobrej krajiny (Good Country Index) sa nachádzať v prvej 25-ke krajín
- zvýšiť počet patentov zo Slovenska a účasť našich vedeckých tímov na medzinárodných vedeckých projektoch o 500%
- zvýšiť dôveru vo fungovanie polície minimálne o polovicu
- dosiahnuť, aby si minimálne dve tretiny rómskych detí (z toho polovica dievčat), ktoré sa narodia v osadách, podávali prihlášky na rovnaké stredné školy ako ich nerómski rovesníci z tej istej dediny či mesta
jaak to bolo v tom vtipe? polka ludi je stastnych, druha polka nema na marisku? :-)
nie je to vobec tazke
podla Matovica sa ukradne kazdy rok 3 miliardy eur
cize po zostaveni novej vlady musi byt k dispozicii za prvy rok najmenej tri miliardy, za 4 roky 12 miliard eur - cize uz prvy rok budeme mat nie vyrovnany, ale prebytkovy rozpocet o tri miliardy eur
vsak, hniloba?
a ako to vyzera so stahovanim ambasady, nic nove? mne tam ambasada nevadi, ale ako ten, kto si pamata casy bez plota, tak je mi to luto, ze tam este strasi
no predstav si - ale sorry nemohol som vediet, ako to u vas chodi
cize de facto odsuhlasili plot pred ambasadou na dalsie obdobie? chapem to spravne?
U Trubana a Beblaveho
T and B: Nehnevajte sa pan Kiska, ale kym z vas spravime Riska s balonikom, musime sa spytat na kauzy.
K: Samozrejme.
T and B: Takze vymenujte vsetky Ficove kauzy...
pani buduca prezidentka doposial fungovala tak typicky slovensky - aj robila, co podla zakona nemala, aj nerobila, co podla zakona mala, aj je krestansky zalozena, aj ma jeden rozvod za druhym, aj dostavala eko ceny, aj nebolo za co...
ta by zapadla do hocijakej partie
problem riesenie ma, len sa ho vsetci boja - brexit bez dohody
ked ma minule na..sr..dil telefon, tak som tiez vyzyval sefa istej firmy na jablka, aby odvolal toho d..la, co ma na starosti UX
dlabe na mna
no, bud mal niekto zly den, alebo na gympel nepatri
tak to uz by bola hanba, keby ziaci osemrocnych gymnazii nedosiahli lepsie vysledky, ked osemrocne gymnazia vysaju tych najlepsich ziakov zo zakladnych skol, a to uz nehovoriac, ze v sume zakladnych skol su aj vysledky ziakov zo socialne znevyhodnenych skupin...
Odporúčame