aj pani Smolkova moze zalozit vlastnu stranu a ukazat Ficovi, ako sa to robi :-D
aj pani Smolkova moze zalozit vlastnu stranu a ukazat Ficovi, ako sa to robi :-D
smetisko dejin? nie, len historia
prvy zalozil stat, za druheho sme sa dostali do europskych struktur, za tretieho do eurozony
boli to viacnasobni premieri, silni muzi svojej doby
ich kariery sa nedaju ani len porovnat s politckymi trasporitkami, ktore ich na tejto ceste sprevadzali - cast z nich sa do dejin ani len nedostane, ani na to smetisko
Iniciativa Slusne Slovensko prave podporila Ficovu poziciu :-)
ale nakoniec vedia preco, oni ho tam potrebuju
presne tak, co je Ficove minimum je pre 99 zo 100 opozicnych stran nedosiahnutelnym maximom
problém celej tejto rebelie je to, ze Fico je stale schopny ziskavat znacne percenta a oslovovat ovela vacsie percenta volicov nez beztvara bezmnenna hmota, ktora na vychode vyskakuje
cesta smeru je postupny odchod Fica do politickeho dochodku (po dalsom volebnom obdobi), jamky v Pelleho licach pre strednu a starsiu generaciu voliciek, co zabezpeci strane percenta v tejto kategorii a zufalo chybajuca mlada tvar, rovnako drza a pre volica aktraktivna ako Fico ked zacinal
toto volebne obdobie je na to, aby sa Smer, ak na to ma sily, skonsolidoval v opozicnej politike, lebo o styri roky moze moc opat lezat na ulici
Miki Dz. podobnu "vzburu" v BA vyriesil rozpustenim miestnych organizacii :-)
nuz, ked sa chcela apoliticky rozklenut nad stranami ako duch svaty (teda, okrem tej jednej nemenovanej strany), tak s Leskom to uz nie je mozne
ak chce byt prezidentkou krajiny, ktora ma vyznamny podiel jadrovej energie v mixe a na roky to tak zostane, tak preco si namiesto Rizmana nezobrala rovno nejakeho rakuskeho ekologickeho aktivistu - ten by narobil menej skody, ako urobili Rizmanove kampanovania proti jadru
mat svoje vlastne hniezdo nie je len slovenska mentalita, to len v cudzine poskocili ceny nehnutelnosti v atraktivnych lokalitach pre prvonakupcov (first buyer) tak, ze na to za a/ nemaju, za b/ najomne je tam ovela socialnejsie a socialistickejsie ako tu
o 30 rokov bude ina hodnota penazi, nevraviac o tom, ze kto si berie hypo na 30 rokov, nemusi ju 30 rokov splacat
ceny nehnutelnosti v dlhodobom horizonte v prvom rade nafukuje inflacia a dobra lokalita nema dovod byt na horizonte rokov lacna
kto nekupuje byt na kseft, moze mu byt jedno, ze ceny nielen stupaju, ale aj padaju
no vidis, tak v tom superzlepenci sa objime katolicky talibanec s liberalnym neomarxistom, uzernik so zlodejom pozemkov, progresivista so spiatocnikom, radikalny madar s trnaffskym tatarom, odvodove koliecko s mzdovym bonusom, CIA s KGB, sorosovci s orbanovcami a cele to zastresi mormon s desiatimi manzelkami :-D
bude nam sveta zit
a ked nebudu palanio? ked sa po volbach ukaze, ze tu boli velke reci, ale ziadne skutky? co potom?
tri miliardy rocne, podla Matovica
uz sa vsetci tesime ako bude rozpocet vo vyraznom trojmiliardovom prebytku hned v prvom roku vladnutia superzlepenca
exredaktor Noveho slova (Lesko) k expodpredsednicke Progresivneho Slovenska (Caputova), ktorej exsef bol aj exsefom (Noveho) Slova (Štefunko)
to je kolobeh zivota :-)
samozrejme, ze je dlhodobo planovana, to je aj hlupemu jasne, kedze sa uchadzal aj o nominaciu socialistov na tuto funkciu davno pred slovenskymi volbami
to sa vobec nevylucuje s prezidentskou kandidaturou, pretoze tato nominacia V4 je len gesto, bez realneho politickeho vytlaku
nenavist siria taketo prispevky ako tvoj
je to pekne, je to fajn, je to pocta zo strany V4 (ved na osie.....nie mame dostatok domacich politikov), ale politicka realita hovori, ze to zostane iba snom
mozu - a robia to?
Podľa Sociálnej poisťovne (SP) sa v posledných rokoch ukazuje, že minimálne odvody platí zhruba 71 % až 76 % živnostníkov a ostatných samostatne zárobkovo činných osôb (SZČO). „Pokračujúci trend platenia čo najnižšieho poistného sme zaznamenali aj minulý rok,“ potvrdil hovorca poisťovne Peter Višváder.
Odporúčame