ale aj my sme tu mali zriadenie, ktore urcilo kolko stoji rohlik - akurat sa to po case uz nedalo financne utiahnut
ale aj my sme tu mali zriadenie, ktore urcilo kolko stoji rohlik - akurat sa to po case uz nedalo financne utiahnut
nie, Sefcovic sa nestal symbolom korupcie a nespravodlivosti, rovnako ako Mistrik nie je symbolom termostatu, nohaviciek pani poslankyne, ani galkouší
tak to je skor plus pre Danka, lebo skoncil pravo v BA na UK, co mu bohato staci na vykonavanie advokatskej cinnosti, JUDr., neJUDr.
bohuzial, kde nie je zalobcu, nie je sudcu
Tu sa zrejme spajaju dve veci - rigorozna skuska a rigorozna praca, praca bola len jednou castou rigorozneho konania, takze cele konanie mohlo byt v sulade so zakonom
to, ze je praca plagiat (pokojne sa to takto da nazvat, aj ked sa Andy tvari, ze to v posudku nie je), sa vie teraz, ale vtedy bud na to dotycni dlabali a boli im to jedno, alebo vedeli a tiez im to bolo jedno, brali to ako formalne splnenie povinnosti
boli obdobia a skoly, kde k rigoroznemu konaniu ziadna praca nebola potrebna a aj obdobia, ked stacil cerveny index na to, aby clovek automaticky ziskali aj titul
inak, keby Danko vybavil pracu citaciami, a zopar odstavcov preformuloval do svojich vlastnych slov, tak by sice nestvoril veldielo, ale s pracou by "presiel"
tym vydatne pomaha uz roky rokuce slobodna demokraticka tlac :-)
oh, nejako si robis iluzie o svojich spoluobcanoch
nech by tam bol hocikto, hejteri z neho urobia opicu - cim nehovorim, ze mnohi politici sa na opice vypracovali vlastnym nespochybnitelnym usilim :-)
jej jej, ku kvalifikacii "rozumiem vsetkemu" pridala aj vestenie
ono z pozicie miestneho sasa tazko mozno niekoho zosadit - to sa ziskava dlhorocnou poctivou pracou
uz aby tu boli tie F16-ky, tie by tie zaveje rozstrielali a rozbombardovali :-)
presne tak, dvakrat ju zastavil - co na veci nemeni, ze nieco aj postavil - a tunel Branisko, ten je pamatny :-)
aby som bol presny - 92,46 % ZA, 6,20 % PROTI, 1,33 % neplatne hlasy
neporovnaval by som to - v EU je este stale klucove rozhodnutie statov EU
mily sotko, staci sa zacitat do mojich prispevkov a lahko najdes, ze majdany prave neoblubujem - davy v novembri boli predsa len trosku ina situacia, ale vytriezvenie mnohych z nich je podobne
to sa necuduj, to je zbino - majster sveta v discipline copy-paste
to si clovek hned spomenie na tie praime demokraticke davy so zdvihnutou pravicou v Berline alebo uraaaa na Cervenom namesti
Odporúčame