cize, inymi slovami, treba znicit prvy pilier, aby sa vyplatil ten druhy :-)
na 100-eurovy dochodok je treba cca 32-tisic eur z II. piliera - to sa pre znacnu cast ludi nikdy neznormalni
cize, inymi slovami, treba znicit prvy pilier, aby sa vyplatil ten druhy :-)
na 100-eurovy dochodok je treba cca 32-tisic eur z II. piliera - to sa pre znacnu cast ludi nikdy neznormalni
hmm, vazba nema byt trestom
aj ked v tomto pripade to nie je trest, ale pomsta
keby som chcel byt na pana primatora zly, ako byvaju niektore noviny na inych politikov, tak by som napisal, ze architekt Penty si berie k sebe policajta Penty, ktory dokazal nevysetrit kauzu Gorila, tykajucu sa Penty
ale ja nebudem na pana primatora zly, tak len skonstatujem, ze to je pre mestsku policiu urcite najlepsia volba, kedze policajt bez vysledkov medzi nich vyborne zapadne - a to urcite ocenuje aj pan primator, takze nejaky ten konkurzik, ako to niekde obcas robia, by bol v tomto pripade urcite zbytocny
fuj, ale to som zase trochu zly, tak len - drzim mu palce, aby ukazal, ze mestska policia ma svoje opodstatnenie a ze jej prichod dlhorocneho policajta prospeje :-)
tak urciteeee...
rodeny Bratislafcan Ftacnik by zaplavoval magistrat vyhodnarmi, Ha ha ha ha...
Ftacnik ukazal, ze je mozne aj s malym rozpoctom v pokrizovom obdobi vyrazne znizit zadlzenie a zaroven ziskat peniaze na most, elektricku aj vozidla pre dopravu a najmudrejsi volici na svete - nasi pravicovi - si po tejto ukazke navolili neschopenku Nesrovnala, Ha ha ha ha...
aj v kufri by bolo zopar miest pre mensich jedincov... a niekto by mohol ja na streche, ked sa dobre chyti - alebo na prednej kapote, ako Simir Gerkhan alebo Martin Riggs
ked sa da sharovat cestovanie, da sa sharovat aj auto - kupte si ju desiati, budete to mat za 5800 :-)
na ruzinovskom, lepsie povedane vrakunskom cintorine, kde sa zmesti promile aut pritekajucich zvonka? a co by tym ziskali? cestou do BA su uz za zapchami, kedze Gagarinova v smere do mesta zostane dvojpruhova a predlzili by si cestu do prace?
mozno by poobede stali kratsie v aute, aj ked panbohvie kolko bude trvat, kym sa z cintorina obtocia cez mierovu, ale zase by si to predlzili o cestu autobusom
vypadovka Gagarinova do jedneho pruhu? :-D
panboh s nami a zle prec
lebo tie vyssie platy pri ich vydavkoch nie su tiez ziadna hitparada
nuz, ked si mozu tolko doma dovolit za tie platy, tak preco behaju v zltych vestach?
no aj tie naklady na zivot su trosicku odlisne
vzhladom na unifikovane postupy to bude rovnaka makacka v hociktorom zavode psa :-)
ale no tak, zastupy hladujucich beznych ludi tu urcite nemame
ale aj my sme tu mali zriadenie, ktore urcilo kolko stoji rohlik - akurat sa to po case uz nedalo financne utiahnut
nie, Sefcovic sa nestal symbolom korupcie a nespravodlivosti, rovnako ako Mistrik nie je symbolom termostatu, nohaviciek pani poslankyne, ani galkouší
tak to je skor plus pre Danka, lebo skoncil pravo v BA na UK, co mu bohato staci na vykonavanie advokatskej cinnosti, JUDr., neJUDr.
bohuzial, kde nie je zalobcu, nie je sudcu
Tu sa zrejme spajaju dve veci - rigorozna skuska a rigorozna praca, praca bola len jednou castou rigorozneho konania, takze cele konanie mohlo byt v sulade so zakonom
to, ze je praca plagiat (pokojne sa to takto da nazvat, aj ked sa Andy tvari, ze to v posudku nie je), sa vie teraz, ale vtedy bud na to dotycni dlabali a boli im to jedno, alebo vedeli a tiez im to bolo jedno, brali to ako formalne splnenie povinnosti
boli obdobia a skoly, kde k rigoroznemu konaniu ziadna praca nebola potrebna a aj obdobia, ked stacil cerveny index na to, aby clovek automaticky ziskali aj titul
inak, keby Danko vybavil pracu citaciami, a zopar odstavcov preformuloval do svojich vlastnych slov, tak by sice nestvoril veldielo, ale s pracou by "presiel"
tym vydatne pomaha uz roky rokuce slobodna demokraticka tlac :-)
Odporúčame