tym vydatne pomaha uz roky rokuce slobodna demokraticka tlac :-)
tym vydatne pomaha uz roky rokuce slobodna demokraticka tlac :-)
oh, nejako si robis iluzie o svojich spoluobcanoch
nech by tam bol hocikto, hejteri z neho urobia opicu - cim nehovorim, ze mnohi politici sa na opice vypracovali vlastnym nespochybnitelnym usilim :-)
jej jej, ku kvalifikacii "rozumiem vsetkemu" pridala aj vestenie
ono z pozicie miestneho sasa tazko mozno niekoho zosadit - to sa ziskava dlhorocnou poctivou pracou
uz aby tu boli tie F16-ky, tie by tie zaveje rozstrielali a rozbombardovali :-)
presne tak, dvakrat ju zastavil - co na veci nemeni, ze nieco aj postavil - a tunel Branisko, ten je pamatny :-)
aby som bol presny - 92,46 % ZA, 6,20 % PROTI, 1,33 % neplatne hlasy
neporovnaval by som to - v EU je este stale klucove rozhodnutie statov EU
mily sotko, staci sa zacitat do mojich prispevkov a lahko najdes, ze majdany prave neoblubujem - davy v novembri boli predsa len trosku ina situacia, ale vytriezvenie mnohych z nich je podobne
to sa necuduj, to je zbino - majster sveta v discipline copy-paste
to si clovek hned spomenie na tie praime demokraticke davy so zdvihnutou pravicou v Berline alebo uraaaa na Cervenom namesti
keby referendum nieco jasne povedalo, nemali by ziadne problemy
aj tento pripad ukazuje, aka je priama demokracia tohto typu "pitomost"
to su nebezpecne priznaky, moze sa to skoncit tym, ze bude hovorit s termostatom
v prvom rade sme dalsie peniaze investovali do svojej infrastruktury, ktora tu zostane, aj keby tu uz nebol Jaguar
dotacie prisne posudzuje Brusel a keby isli nad ramec pravidiel, tak to Brusel oznaci za nedovolenu statnu pomoc
keby to bolo mimo ramcov, tak by sa nas plateny udavac Richard Sulik mohol bez problemov stazovat na svoju krajinu v Bruseli a - bohuzial - uspel by
vyborne - najdi mi v tom clanku "že ak Rusi zavedú sankcie na naše autá tak to bude "katastrofa" ..."
Odporúčame