toto je takzvany frustracny clanok, kde sa v debate Slovaci musia vyplakat, ako im je strasne zle
Žiaden Slovák sa nedokáže tak sťažovať Slovákovi, ako sa dokáže len Slovák Slovákovi
toto je takzvany frustracny clanok, kde sa v debate Slovaci musia vyplakat, ako im je strasne zle
Žiaden Slovák sa nedokáže tak sťažovať Slovákovi, ako sa dokáže len Slovák Slovákovi
Minister financií Ivan Mikloš sa krátko pred uplynutím posledného termínu rozhodol vstúpiť do druhého dôchodkového piliera.
BRATISLAVA - Minister financií Ivan Mikloš sa krátko pred uplynutím posledného termínu rozhodol vstúpiť do druhého dôchodkového piliera. Ako uviedol minister, ktorý začiatkom júna oslávil 46. narodeniny, vzhľadom na svoj vek pôvodne nad kapitalizačným pilierom neuvažoval. Aby totiž sporiteľ získal z druhého piliera vyšší dôchodok ako v priebežnom systéme, mal by si podľa rezortu práce aktívne prispievať na vlastný dôchodkový účet minimálne 18 až 20 rokov. "Po oznámení zloženia novej vládnej koalície mám však veľmi vážne obavy o výšku svojho dôchodku z prvého piliera a rozhodol som sa uzavrieť zmluvu s dôchodkovou správcovskou spoločnosťou," vyhlásil Mikloš.
to zhodnotenie je per annum, cize rocny prepocet od vzniku fondu, cize kumulovane zhodnotenie (treba to nasobit poctom rokov od zalozenia fondu) pri akciovych a indexovych fondoch poraza inflaciu
nie je take iste - ked si pozries povedzme fora, kde prispievaju milovnici outdooru a tam dostavaju lidlovske veci pochvalne hodnotenia ako dobry pomer ceny a vykonu, takze tam nakupuju aj ludia, ktori su inak ochotni dat peniaze aj za spickove veci v stovkach eur
kavovary pre lidl ma robit napriklad DeLonghi - ci to je pravda, netusim, ale povest to taku ma :-)
a ako sa vravi, bohati su preto bohati lebo si uvedomuju cenu penazi a neplytvaju :-)
a ja by som s tym suhlasil
odborne je na vyske a keby ho Kiska nechcel vymenovat ohanajuc sa nejakou posramotenou (!!!) povestou, tak to by boli paradoxy :-)
ano, v takom lidli sa mohutne kupuje oblecenie a dokonca aj elektronika - kolko im to robi na trzbach netusim, ale zaujem o oblecenie je znacny
nezrusi - bude tam mat dve "populisticke" strany - Kollar, Matovic a jednu konzervativnu stranu KDH
moze zabudnut na rusenie vianocnych dochodkov alebo na teple rozky cez sviatok
to ano, ako ustavny cinitel mu slobodne a solidarne vytaral vsetko, co mohol
to za pani Remisovou pekne drevene je ta jej chaticka, ktora nema nijaku hodnotu?
bol to dobry minister vnutra (podla jeho exsefa dokonca najlepsi :-) ), ale obcas je uzitocne dat si pauzu
napriklad, ze zlikvidovali miliony motylov?
Ozvaldova moze chciet, co chce, ale dikcia zakona je jasna
kto ma zaujem si tu debatu pozriet, tak TV Ruzinov, relacia Metropola, cca od 40. minuty
zabrzdeny bol tak akurat Nesrovnal a zda sa, ze aj clenovia jeho fanklubu
Jan Budaj v predsviatocnej relacii na komunalnej televizii vyjadril hold exprimatorovi Ftacnikovi za rekonstrukciu mosta, elektricku do Petrzalky a moznost zakupit do vozoveho parku elektricky a trolejbusy za europske peniaze a uviedol, ze doteraz nevie, akym zazrakom sa mu to podarilo
ak by toto nebolo, tak by podla Budaja stala ruina Stareho mosta a meswtske zastupitelstvo by sa hadalo, kde zohnat peniaze na jeho odstranenie, lebo ani na to by nemalo
hmm, to ma privadza k uvahe aku silu by malo Slovensko, keby niekomu vo vojenskej oblasti nepritakavalo...
mikrotrpasliciu? :-)
panacku, ty vies pe-er-de o tom, co chce alebo nechce nato
navyse aj keby sme si vyrobili superbrigadu aj so superletectvom, ani tak este zdaleka zdaleka neminieme 2 % HDP, ktore sme NATO prislubili, nieto este dvojnasobok, ako si pytalo trumpidlo
nasa supermechanizovana brigada za kopu penazi bude aj tak sediet na zadku, a - chvalabohu - nikdy bojovat nebude, lebo by to bola len strata ludi, casu a penazi
este ti nasi letci v novych strojoch maju aku-taku sancu zucastnit sa nejakych bojovych operacii, teda, ak by sa ich odvazili do nejakej bojovej akcie pustit
kalioskop, nemas sancu
stabilnecenyenergii aj s najom7 su priamo informovani z centraly NATO a tak presne vedia, ze NATO chce aby sme odbrigadovali dve miliardy, ci aku brigadu to mame urobit
ako prve bude menovany brigadny general, to je prvy krok, aby sme mohli robit brigady
takze zatial musime zobrat tie lietadla, aj ked nas bezvyznamny statik NATO ako su USA urcite odradzali od toho, aby sme nieco take kupovali, kedze od nas chcu, aby sme brigadovali
ale kym nemame toho brigadneho generala...
Tri góly Brazílii ho ešte za života urobili nesmrteľným... a ako Býlý andel patrí do neba
Po “takýchto podl\ych udalostiach” sa nedá zmysluplne zdôvodniť podpora neonacistu akým je Marian K. Jeho bôžikovia napáchali ešte viac zla.
Odporúčame