nuz, ale na tom su zalozene poistne systemy ako take - berie sa do uvahy cely balik, cize niekto z neho cerpat bude viac ako tam dal, niekto menej a este musi nieco zostat aj pre poistovnu
kazdy, komu nieco vyplaca poistovna, musi mat eminentny zaujem na tom, aby jeho poistovna prosperovala, lebo keby mala problemy, problemy bude mat aj poistenec

