panacku, ty vies pe-er-de o tom, co chce alebo nechce nato
navyse aj keby sme si vyrobili superbrigadu aj so superletectvom, ani tak este zdaleka zdaleka neminieme 2 % HDP, ktore sme NATO prislubili, nieto este dvojnasobok, ako si pytalo trumpidlo
nasa supermechanizovana brigada za kopu penazi bude aj tak sediet na zadku, a - chvalabohu - nikdy bojovat nebude, lebo by to bola len strata ludi, casu a penazi
este ti nasi letci v novych strojoch maju aku-taku sancu zucastnit sa nejakych bojovych operacii, teda, ak by sa ich odvazili do nejakej bojovej akcie pustit

