urazat :-D? ved sam si tu vylievas srdiecko, to je len pomenovanie toho, co nam tu predvadzas
predpokladam, ze "ancabel darmozracov" nie je urazka, ale vyznamenanie
ty mas stastie, ze stat ma funkcne mechanizmy (aj ked je mozne debatovat ci funguju ako maju), lebo vo svete je vela prikladov, ako sa zije v statoch, ktore ich nemaju


